İmamoğlu'ndan eşcinsel sapkınlara destek!

CHP adayı Ekrem İmamoğlu'nun, 23 Haziran seçimleri için hazırladığı Gönüllü İletişim Ağı sayfasında Cinsiyet bölümünde "Diğer" seçeneği de ekleyerek eşcinsel sapkınlığa destek verdi.

24 Mayıs 2019 Cuma 13:57
İmamoğlu'ndan eşcinsel sapkınlara destek!

CHP adayı Ekrem İmamoğlu, 23 Haziran 2019 seçimleri için "Gönüllü İletişim Ağı" sayfası oluşturdu

Gönüllü olmak isteyenlerin çalışabileceği alanlar sayfada; "sandık müşahiti, çağrı merkezi, saha çalışmaları ve avukat" olarak belirtilmiş.

İşte İmamoğlu’nun 18 gün içindeki gerçek icraatı! Bundan başka bir şey yapmadı

"Diğer" kim?

Ancak sayfaya kayıt olurken Cinsiyet seçeneğinde "Kadın" ve "Erkek" ibarelerinin yanı sıra "Diğer" seçeneceğine de yer verilmiş.

İşte o sayfa;

 

 

İmamoğlu'nun ilk icraatı değil!

CHP adayı Ekrem İmamoğlu’nun eşcinsel sapkınlara bu desteği ilk değil. CHP adayının mazbatayı alır almaz Belediye Meclisinde gerçekleştirmeye çalıştığı ilk iş, cinsiyetsiz toplum amaçlayan "Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Projesi" için komisyon kurulması projesi oldu.

ETCEP projesi ile çocuklara 'eşcinsel' sapkınlık aşılanıyor!

İmamoğlu’nun mazbatasını alır almaz CHP grubu İBB Meclisine iki teklif sundu. Tekliflerden birisi hali hazırda var olan “Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu” teklifiydi. İkinci teklif ise eşcinsel sapkınlığı yaygınlaştırmayı amaçlayan “Toplumsal Cinsiyet Eşitliği” projesi için komisyon kurulması  oldu. İmamoğlu'nun eşcinsel sapkınlığı meşrulaştırmaya yönelik bu proje teklifi, AK Partililerin oyuyla reddedilmişti.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 24 Mayıs 2019 Cuma 13:58

YORUM YAZ

 • Yusuf canYusuf can1 ay önce
  CHP bin ne olduğunu bu millet hala anlamadi Su mübarek ayda Allah cezanizi versin aşağılıkkar surusu
 • tufantufan1 ay önce
  Artık akıllanın çağ değişiyor bunlarla düşüremezsiniz chp yi
 • ÖzgünÖzgün1 ay önce
  Yobazlara tecavüzcülere yer varda onlara susanlara yer var eşcinsellere mi yok.Milletin amel defteti sizin elinizde miYazıklar olsun yüreğinizw ve vicdanınıza
 • hsnhsn1 ay önce
  sağ ve muhafazakar ya da müslümanım diyen chp seçmeni sen hangi milli duygu ile bu adama oy verecen adam tam bir feto projesi gibi ve yunanın pontuslu yakıştırmasından alınmıyor
 • ALİALİ1 ay önce
  diğer kendimi yoksa
 • Berna Berna 1 ay önce
  Vayproje ekrem müdafa allah belanı versin inşallah manyak herif
 • DemirDemir1 ay önce
  Bunda ne var kardeşim adam tesbit edip sağda solda adam aramadan elinin altından kalıntısını giderecektir
 • aslan aslanaslan aslan1 ay önce
  eh istanbulumuzu kostantiniye yapmak için çırpınan bir rum itinden başka ne beklenir chp nin önceki versiyonu olan ittiha terakki 6 vilayetimizi ermenilere vermek için ermenilerle anlaşmıştı burum iti başaramayacaksın cehennem kütüğü şerefsiz ahlaksız iman düşmanı senin dedelerini denize döktüğümüz gibi senin versiyonun chp yide denize dökeriz ahlaksız melun adam
 • karacalikaracali1 ay önce
  YUNANOGLU EKREM DE ES CINSEL BEYLER BUNUN SURATINA IYI BAKIN ES CINSELIN TA KENDISI BU OGLAN YUNANOGLU EKREM VE TÜRKIYENIN HALKI BU ES CINSEL INSANA OY VERIYOR YAHU TÜRKIYEDE NE ZAMANDAN BERI BU KADAR ES CINSELLER VAR YUNANOGLUNA BU KADAR OY VERIYOR .
 • RuhiRuhi1 ay önce
  Hadi iyisiniz gene.
 • ümitt_Tümitt_T1 ay önce
  Hadi bu adam muhalefet, bu adam solcu da bu tür sapkınlığa izin veriyor. peki benim iktidar partim nasıl olurda feminist ve eşcinselleri yasal olarak tanıyan ve eşcinsellere kadın statüsünde haklar veren 6284 sayılı düzenlemeyi kendi hazırlayıp kanunlaştırır.
 • hizipsavarhizipsavar1 ay önce
  bunların alayi diğer haci ben size söylemiştim.
 • Harun YüceelHarun Yüceel1 ay önce
  Bunlar koltuk içi ineğe bile tapar
 • vatandasvatandas1 ay önce
  KRIPTO FETOCULARA HER YOL MUBAH .FETO ITI GEBERELİ 2 SENE OLDU EY MİLLET .YAHUDİ MEZARLIGINDA ABD.
 • ankaralıankaralı1 ay önce
  bunlarta bu yakışırchp
 • IsmailIsmail1 ay önce
   Bu vatan ...dan ne beklenir zaten?

Günün Özeti

Günün Karikatürü

17 Temmuz 2019