• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

İmamoğlu, paçavraların Eygi'ye hakaretleri karşısında sus pus!

Gazeteci Ekrem Kızıltaş, 86 yaşında Hakk'ka yürüyen Milli Gazete Yazarı Mehmet Şevket Eygi'nin cenazesine katılmayan ve merhum hakkındaki küstah ifadeler karşısında sessizliğini koruyan CHP'li Ekrem İmamoğlu'na ilişkin, "İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı'nın merhumdan haberdar olmaması ayrı bir garabet" dedi.

Yeniakit Publisher
2019-07-14 15:12:00 - 2019-07-14 15:32:23
İmamoğlu, paçavraların Eygi'ye hakaretleri karşısında sus pus!

 Taha Emre Özdemir  yeniakit.com.tr 

Önceki gün vefat eden Milli Gazete Yazarı Mehmet Şevket Eygi'nin cenazesine katılmayan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Cumhuriyet ve Birgün paçavralarının alçak başlıkları karşısında da sessizliğini korudu.

"Eygi kendisine 'gerici' diyenlerden fersah fersah aydındı"

Eygi'nin vefatına ilişkin yeniakit.com.tr'ye açıklamada bulunan Gazeteci Ekrem Kızıltaş, Birgün ve Cumhuriyet paçavralarının alçak manşetlerini, "Merhum Mehmet Şevket Eygi, hayatının sonuna kadar inancı doğrultusunda mücadele etti. Ona alçak ifadelerle saldıranlar Merhum Eygi'nin mücadele ettiği tarafta bulunan kişiler olduğundan bu durum çok normal. Bu alçakların söylemesi ile Eygi gerici olmaz. Merhum, kendisine gerici diyenlerden fersah fersah önde bir insandı." diyerek yorumladı.

"İBB Başkanı'nın Eygi'den haberdar olmaması bir garabet"

"İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı'nın merhumdan haberdar olmaması ayrı bir garabet" diyen Kızıltaş, sözlerine şöyle devam etti:

"Sayın Cumhurbaskanı Recep Tayyip Erdoğan, belediye başkanı olur olmaz İstanbul'un değerli isimleri tanışmış ve onlardan faydalanmıştı. O isimlerin arasında Merhum Mehmet Şevket Eygi de vardı. Erdoğan onları ziyaret ederek bilgeliklerinden faydalanmıştı. Gönül isterdi ki hasbel kader İstanbul'un yönetimini kazanan İmamoğlu, Eygi'nin vefatına ilişkin birkaç kelime söyleseydi."

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Reis Hürdolaş

Cenazede Kılıçdaroğlu'nun çelengini gördük. Haberdar olmaması mümkün değil,
 • Yanıtla

Mechul Mechuli

Onlar ancak kıbrıs türkünün katili MAKARYOSLAR' ın anıtını diker ve cenazelerine katılırlar, Çünkü neye, nereye ve kime hizmet etmek için oraya getirildiklerini çok çok iyi bilirler. Muhammed MURSİN'in isminin sivasta bir caddeye verilmesinide skandal olarak yorumlarlar, çünkü MURSİ onların ebedi düşmanı türkleri çok severdi vede katletmedi. Herkes sütünün hükmünü işler.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı