İlk çeyrekte yüzde 26 büyüdü

Dünyanın farklı ülkelerinde Türk bayrağını dalgalandıran Alfemo, geçen yılın ilk çeyreğine göre 2019 yılında yüzde 26 büyüme kaydetti.

18 Mayıs 2019 Cumartesi 12:10
İlk çeyrekte yüzde 26 büyüdü

Geçen yılın ilk çeyreğine göre 2019 yılında yüzde 26 büyüyen Alfemo, yurt içinde açtığı mağazaların yanı sıra yurt dışındaki mağazaları ve gerçekleştirdiği ihracatla dünyanın farklı ülkelerinde Türk bayrağını dalgalandırıyor.

Alfemo Satış ve Pazarlama Direktörü Ahmet Dinler, “Özellikle yurt dışında hedef pazarlar noktasında ciddi görüşmelerimiz var. Hindistan’da yeni bir anlaşmanın eşiğindeyiz. Aynı şekilde bir İtalyan firması ile Amerika pazarına girmek için görüşmelerimiz devam ediyor. Özellikle Avrupa’da Belçika ve Hollanda’da güçlü iş birlikteliklerimiz için sona gelmiş durumdayız. Zirveyi hedefleyen bir markayız, çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürüyoruz, farklı ihracat kanalları üzerinden ilerliyoruz” dedi.

Dinler, yurt içinde ise bebek-çocuk markası Kids&Teens ile mağazalaşma ağının güçlenerek devam ettiğini belirterek, “Yıl sonuna kadar 15 yeni mağaza açmayı hedefliyoruz” açıklamasında bulundu.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 18 Mayıs 2019 Cumartesi 12:10

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    25 Mayıs 2019