İbrahim Kulular kimdir? İbrahim Kulular Emniyet Genel Müdür yardımcısı mı oldu?

İçişleri Bakanlığı emniyet müdürleri son Resmi Gazete atama kararları. 15 Temmuz hain darbe girişimini gerçekleştiren FETÖ üyelerine kök söktüren ve örgütün en önemli finansörlerinden Boydaklar’a operasyon yapan Kayseri İl Emniyet Müdürü İbrahim Kulular terfi alarak Emniyet Genel Müdür yardımcısı oldu. İbrahim Kulular kimdir?

20 Eylül 2019 Cuma 10:36
İbrahim Kulular kimdir? İbrahim Kulular Emniyet Genel Müdür yardımcısı mı oldu?

15 Temmuz hain darbe girişimini gerçekleştiren FETÖ üyelerine kök söktüren ve örgütün en önemli finansörlerinden Boydaklar’a operasyon yapan Kayseri İl Emniyet Müdürü İbrahim Kulular terfi alarak Emniyet Genel Müdür yardımcısı oldu. İbrahim Kulular kimdir?

İbrahim Kulular’ın, FETÖ’nün en önemli finansörlerinden olan 15 Temmuz'daki hain darbe girişiminin ardından holding ve bünyesindeki 41 şirketi TMSF'ye devredilen, yönetim kurulu üyeleri tutuklanan Boydaklar’a operasyon yapan, gizli tanık ifadelerinde,’Tayyipçi’ diye nitelendirilen ve FETÖ’nün istihbarat örgütü olduğunu ilk dile getiren isim olduğu öğrenildi.

Emniyet Müdürleri Atama Kararnamesi, Resmi Gazete'de yayımlandı. İşte ataması yapılan emniyet müdürleri ve yeni görev yerleri:

Cengiz Zeybek kimdir? Cengiz Zeybek Gaziantep Emniyet Müdürü oldu!

Hakan Çetinkaya kimdir? Hakan Çetinkaya Mardin Emniyet Müdürü mü oldu?

Şükrü Yaman kimdir? Şükrü Yaman Diyarbakır Emniyet Müdürü oldu

 

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 20 Eylül 2019 Cuma 10:36

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    20 Ekim 2019