İbrahim Kalın ve Hasan Doğan'dan 'Nakba71' paylaşımı

Filistinlilerin büyük felaket anlamına gelen Nakba'nın 71'inci yıldönümünde Cumhurbaşkanlığı sözcüsü İbrahim Kalın ve Cumhurbaşkanlığı özel kalem müdürü Hasan Doğan sosyal medya adreslerinden paylaşımlarda bulundu.

16 Mayıs 2019 Perşembe 01:58
İbrahim Kalın ve Hasan Doğan'dan 'Nakba71' paylaşımı

Cumhurbaşkanlığı sözcüsü İbrahim Kalın yaptığı paylaşımda "Filistin halkının özgürlük, adalet ve onur mücadelesi devam ediyor. İsrail’in işgali, sürgünleri, tutuklamaları ve katliamları; batılı devletlerin desteği ve utanç verici sessizliği onları yıldırmadı, yıldırmayacak. 

Türkiye haklı davasında Filistin halkının yanındadır.  #Nakba71" dedi.

Cumhurbaşkanlığı özel kalem müdürü Hasan Doğan ise yaptığı paylaşımda "Yüzbinlerce Filistin evladının gözyaşının, can verişinin, topraklarından koparılışının, yaşadıkları felaketin adıdır ve bu insanlık trajedisi dünyanın gözleri önünde bütün karanlık haliyle varlığını sürdürmektedir... " ifadelerine yer verdi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 16 Mayıs 2019 Perşembe 01:58

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    23 Mayıs 2019