İBB'den flaş makam aracı açıklaması!

İBB'den yapılan açıklamada , “Birilerinin makam aracı dediği, bizim ise hizmet için kullandığımız araç” denildi.

15 Haziran 2019 Cumartesi 19:07
İBB'den flaş makam aracı açıklaması!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB),“makam aracı” iddialarına cevap verildi.

Açıklamada şu ifadeler yer aldı:

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 5 bin 462 kilometre yüzölçümü ve 16 milyona yakın nüfusa sahip dünyanın en önemli metropollerinden biri olan İstanbul’a en iyi şekilde hizmet etmek için görev icabı gerekli tüm araçları kullanmaktadır. İstanbulluların huzur ve refahı için şehrin her noktasında alt yapıdan üst yapıya hayatın her alanında hizmetler kesintisiz sürdürülmektedir.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, ambulans hizmetlerinden itfaiye çalışmalarına, Beyaz Masa yerinde çözüm uygulamalarından cenaze hizmetlerine, şantiye kontrol, yol bakım onarım, park bahçe denetimlerinden zabıta kontrol ve denetimlerine, böcek ilaçlama çalışmalarından mobil iletişim noktalarına kadar birçok farklı alandaki hizmetleri en iyi şekilde ve hızlıca gerçekleştirebilmek için kullandığı araçları paylaştı. Kiralık araçlar kişisel değil, İstanbul’a ve İstanbullulara en iyi şekilde hizmet etmek için kullanılmaktadır.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 15 Haziran 2019 Cumartesi 19:07

YORUM YAZ

  • YasinYasin1 ay önce
    Hizmet. Ettiniz araçlardan birini halk için kullandınızmu aud,passa.mercess Bırakın bu ayakları Şunu Bilin şuan Ak partinin kaybetmesinin sebebinden biri lüx araç sevdanız.Reis Halkın Hizmetkarıyım diye yola çıktı..Ama malisef halk hizmetkar ve cefa çeken oldu yine diyorum Ak partiyi akeliler bitiriyor ve yönetim bunu görmek istemiyor

Günün Özeti

Günün Karikatürü

21 Temmuz 2019