Halkın tarlalarını küle çeviriyorlar

Suriye'de rejim güçlerinin hava saldırıları arpa ve buğday tarlalarını yakarken, terör örgütü PKK/YPG de tarlaları karadan ateşe vererek küle çeviriyor.

25 Mayıs 2019 Cumartesi 12:25
Halkın tarlalarını küle çeviriyorlar

 Göksel Çağlav  Ankara 

Arpa ve buğday alım fiyatı konusunda anlaşamayan terör örgütü PKK/YPG ve rejim güçleri bir taraftan halkı fakirleştirerek kendilerine muhtaç etme, diğer taraftan da güç gösterisi için çiftçinin ve yerel halkın ekmeğini yakıyorlar. Rejim güçlerinin hava saldırıları arpa ve buğday tarlalarını yakarken, terör örgütü PKK/YPG de tarlaları karadan ateşe vererek küle çeviriyor. Terör örgütü ve rejimin özellikle Türkiye’nin operasyon düzenlemesi olası Fırat’ın doğusundaki bölgeleri hedef alması dikkat çekiyor.

Yeni Akit Gazetesi

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 25 Mayıs 2019 Cumartesi 12:25

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    16 Haziran 2019