• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Gündeme bomba gibi düştü! Abdullah Gül, Ekrem İmamoğlu ve Canan Kaftancıoğlu ile görüştü

Millet İttifakı'nda kimin cumhurbaşkanı adayı gösterileceği merak konusu iken eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ile Nişantaşı'nda bir otelde gizli bir görüşme gerçekleştirdiği iddiası gündeme bomba gibi düştü.

Yeniakit Publisher
2021-09-21 18:15:00 -
Gündeme bomba gibi düştü! Abdullah Gül, Ekrem İmamoğlu ve Canan Kaftancıoğlu ile görüştü

Millet İttifakının Cumhurbaşkanı adayının kim olacağı sorusunun en çok konuşulduğu bir dönemde adı sık sık aday isimler arasında geçen eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün geçtiğimiz hafta İstanbul’da İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ile gizlice buluştuğu iddiası siyaset kulislerini dalgalandırdı.

CHP'li milletvekilleri de katıldı

Çok gizli tutulan bu görüşmeye Gül, Kaftancıoğlu ve İmamoğlu’nun yanısıra CHP’nin etkili milletvekillerinden bazılarının da katıldığı iddia edildi.

Superhaber’in iddiasına göre Nişantaşı’ndaki St Regis Otel’inde gerçekleşen bu buluşmanın kamuoyundan gizlenmesi için çok özel çaba sarfedildi. Ancak gizli buluşma bir şekilde dışarıya sızmış oldu.

Abdullah Gül ismi tartışma konusu

CHP içinde Kılıçdaroğlu, Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş’ın adaylıkları günlerdir tartışma konusu yapılırken Cumhur ittifakının tek adayı Recep Tayyip Erdoğan’ın karşısına Abdullah Gül ile çıkılmasını isteyen CHP’lilerin de bulunduğu öteden beri konuşuluyordu.

Bu gizli buluşmaya İmamoğlu ve Kaftancıoğlu ile birlikte katılan diğer CHP’li milletvekillerinin kim olduğu merak ediliyor.

Kaynak: SuperHaber

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

isimsiz

iddia edildi,iddia edildi,iddia edildi ne büyük habercilik 
 • Yanıtla

Gurbetci

Bir bu eksikti eger abdullah gul bunu yaptiysa yazik
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23