Gökçek, Ahmet Hakan’ı bombaladı: İmamoğlu bile kabul ediyor, sen niye savunuyorsun?

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek Twitter hesabından Ahmet Hakan’ı bombaladı. Ahmet Hakan’ın İmamoğlu yalakalığı yaptığını söyleyen Gökçek, “twi̇tleri̇nle zımnen İmamoğlu’na yıkama yağlama yapıyorsun gi̇bi̇. Sonra pi̇şman olmayasın, demedi̇ deme… Ahmetci̇m, çaldılar, hırsız var hırsız. Hırsızlara destek olma.” dedi.

14 Mayıs 2019 Salı 01:37
Gökçek, Ahmet Hakan’ı bombaladı: İmamoğlu bile kabul ediyor, sen niye savunuyorsun?

 İsmail Uğur  yeniakit.com.tr 

Melih Gökçek, bu gece Ak Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım’ı “Tarafsız Bölge” programına konuk eden Ahmet Hakan’ı Twitter’dan eleştirdi. CNN Türk programcısı Ahmet Hakan’ın oy hırsızlığı yapanları desteklediğini öne süren Gökçek, “Not ettim Ahmet Hakan” ifadeleriyle konu hakkında bir dizi twit attı.

Sana n'oldu ki?

Twit serisine “Not etti̇m Ahmet Hakan… Bu seçi̇m de çalanlari destekli̇yorsun… Noldu ki̇?” ifadeleriyle başlayan Gökçek, Ahmet Hakan’a şu sözlerle yüklenmeye devam etti: “Ahmetci̇m,
Selahatti̇n Demi̇rtaş’a güzelleme yapıp bağlama çaldırmıştın.. Sonra da pi̇şmanları oynamıştın...
Şi̇mdi̇ de twi̇tleri̇nle zımnen İmamoğlu’na yıkama yağlama yapıyorsun gi̇bi̇. Sonra pi̇şman olmayasın, demedi̇ deme…”

İmamoğlu bile itiraf ediyor sen niye savunuyorsun

“Ahmetcim, çaldılar, hırsız var hırsız. Hırsızlara destek olma.” diyen Gökçek, Ahmet Hakan’a yönelik eleştirilerini şu ifadelerle sürdürdü: “Bak Ahmetcim, İmamoğlu seçimde oy çalındığını kendi rakamlar vererek ispat ediyor… İmamoğlu hırsızlığı itiraf ediyor sen niye savunmaya kalkıyorsun? Bak biri kalkar bunda Ahmet Hakan’ın katkısı mı var derse altında kalırsın. Ahmetcim, hırsız var hırsız… Resmen çaldılar.”

Bilmediğimiz bir durum mu var?

Gökçek, Ahmet Hakan’a yönelik twitter mesajlarını şu şekilde sürdürdü: “Ahmet, aslında fark daha büyük ama İmamoğlu önce 1 Nisan’da aradaki fark 28.027 dedi mi? Dedi. İmamoğlu bu kez 8 Nisan’da fark 15.500 dedi mi? Dedi. İmamoğlu bile 8 Nisan itibariyle 12.527 oyun çalındığını kabul ediyor. Sen niye kabul etmiyorsun. Bilmediğimiz bir durum mu var?”

Ya çaldılar de ya çalmadılar de

Ahmet Hakan’ın twitter mesajları için net cevap vermesini isteyen Gökçek, “Ahmetcim, sağa sola kıvırmadan net cevap istiyorum. (Rakam da tartışabiliriz) İstanbul seçiminde hırsızlık var mı? Çaldılar mı? Harbi sağa sola bükmeden açık cevap bekliyorum. Ya çaldılar de. Ya kısmen Çaldılar de. Ya da çalmadılar de.” ifadeleriyle twit serisini tamamladı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 14 Mayıs 2019 Salı 01:37

YORUM YAZ

 • 06 bgm 97306 bgm 9736 gün önce
  adam yozgat kürdü soydaşlarına karşı savaşmamak için askere gitmemiş dalağını aldırmış adam türk olan her şeyden nefret ediyor örgütün üst düzey yöneticisi sen daha ne diyorsun be fetöcü imelih? zaten yakında kanalına veda ediyorsun. oğlun fetöcü ekremden önce ->silivriye gidiyor!
 • LütfiLütfi6 gün önce
  Melih Gökçek"ten bile medet umar hale geldik.
 • inancı stalin ile aynıdır.inancı stalin ile aynıdır.6 gün önce
  ahmet hakan korkak stalinisttir, sıkıyı görünce altına sı..n cinsten.
 • Sher EzSher Ez7 gün önce
  Nasıl olurda ,sandıkta sahtekarlıgın kitabını yazmış bir partiye senelerce destek veren bu "Gazete", Şimdi tutmuş utanmadan karşı tarafı sucluyor.Sizlerin Türk toplumuna yaptıgız en büyük zarar, yandaş siyesetçilerin UTANMA HÍSSÍNÍN yok olmasına verdigiz destek.Bu Türk tarihinde senerce kalacak bir leke.
 • ihsanihsan7 gün önce
  hakan zaten satılmış uşak alçak herifin biri
 • Rabia Zafer Rabia Zafer 7 gün önce
  CHP nin, Hırsızlık Yaptığını Bile Bile Destekleyenler Şerefsizdir. Hiç Şüphesiz ki.
 • nadim hatipoğulları nadim hatipoğulları 7 gün önce
  chpkk ve akparti muhaliflerinin tek panzehiri vallahi melih beye alkışlar
 • ImamImam7 gün önce
  Akit meclis başkanı patlatıp duruyoruz hadi hayırlısı
 • Güler gulerGüler guler7 gün önce
  Sayın Gökçek yapma ALLAH aşkına Amed hakan kimki sen ona ahmetcigim diye hitap ediyorsun yalakanin önde gideni önceki patronuna yalakalığın kralını yapıyordu tam bı satılmış müslüman düşmanı kalem
 • Ahmet Faruk ÇarıkcıoğluAhmet Faruk Çarıkcıoğlu7 gün önce
  Tüm Türkiyede seçimler incelenmeli. Zillet İttifakı ciddi oranda oy çalmış gibi görünüyor. Fetö soruşturması olanlara seçim görevi verilirse sonuç bu olur.
 • gerceklergercekler7 gün önce
  gün gelirrabbımın huzurunda herkes gerçek kesın ve dönüşü olmayan hesabı verir...ayşe teyze sen ekmek almakta zorlan çin den dınozor gelir kımıleri bal börek ...ama unutma teyze senin sofrandadır asıl bereket....
 • fetösavarfetösavar7 gün önce
  seksen senedir çalıyorlar babam yeni değil... doğulu bi müslüman halk altın falan göndermişti....
 • iboibo7 gün önce
  Bu oy hirsizligi, nasil isledi :1. agirlikli olarak muhazafar bölgelerde calisildi oy hirsizligina, bu hile ile yeneceklerini bile hayal edemediler gücleri yettigi kadar, ondan cok bo. partiler var ya. Sim di bu IBB veri tabani da tam bunu mükemmel etmek icin gelecek sefere gerekliydi ki daha cok üzerinde calabilsinler. Kazandiklarini kaybetmek istemediler. Hersey suya düstü YSK aciklamasi ile.2.Simdi tam ayvayi yediler :). 23 e kadar bekleyelim. kanka girgir samata var

Günün Özeti

Günün Karikatürü

22 Mayıs 2019