Geleceğin sanayicileri İSO KOZA ile yetişiyor

İstanbul Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan, İSO KOZA Girişim Hızlandırma Programı'na ilişkin açıklamalarda bulundu.

15 Mart 2019 Cuma 14:09
Geleceğin sanayicileri İSO KOZA ile yetişiyor

Nesnelerin İnterneti, Sağlık Teknolojileri, Savunma Sanayi ve Enerji adı altında dört başlıktan oluşan İSO Koza Girişim Hızlandırma Programı’nın lansmanı ve Sanayide Girişimcilik Paneline İstanbul Sanayi Odası (İSO) Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan ev sahipliği yaparken, toplantıya Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Fatih Kacır’ın katılımı ile gerçekleştirildi.

Çok sayıda girişimci ve sanayicinin katıldığı toplantıda konuşan İSO Başkanı Erdal Bahçıvan, girişimcilik ekosisteminin yerli üretime büyük katkı sağlayacağına dikkat çekerek “İSO KOZA Girişim Hızlandırma Programı ile vereceğimiz eğitim ve mentörlüklerle girişimciler geleceğin sanayicilerine dönüşecek” dedi. Türkiye, erken aşamada en büyük desteği sunan ülke Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Fatih Kacır ise kamu olarak girişim ekosistemine önemli destekleri olduklarına dikkat çekerek “İstanbul’u küresel girişim ekosisteminin merkezi yapmaya kararlıyız. Bu toplantının bu hedefe güçlü bir ivme katacağına inanıyorum” diye konuştu.


Yeni Akit Gazetesi

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 15 Mart 2019 Cuma 14:09

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    24 Mart 2019