• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Gasp ve şiddet yerini küstahlığa bıraktı! İYİ Parti vandallığı

Devlet arazinin gasp edilmesi ve zor şartlar altında görevini yapmaya çalışan muhabirin dövdürülmesi olaylarıyla gündeme gelen İYİ Parti'de vandallıklar bitmek bilmiyor. Son olarak Trabzon'da yaşanan olay "pes" dedirtti.

Yeniakit Publisher
2021-06-25 09:07:00 -

Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık'a 11 Haziran'da düzenlenen silahlı saldırı sonrası "Geçmiş olsun" demek üzere Trabzon'a gelen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, ziyaret sonrası Akçaabat ilçesindeki bir otelde bir süre dinlendi.

Akşener'in çıkışını otel önünde bekleyen basın mensupları, İYİ Parti Genel İdare Kurulu üyesi Şükrü Kuleyin'in A Haber mikrofonunu tutan arkadaşlarına yönelik skandal tepkisi ile karşılaştı.

Kuleyin'in "Alın şunu buradan" diyerek tepkisi üzerine partililer araya girerek kendisini sakinleştirmeye çalıştı.

Vandallığın geldiği boyut!

Devletin arazisini gasp edip üzerine çiftlik kuran ve 15 yerde ayrı kaçak yapı inşa eden İYİ Partili Lütfü Türkkan'ın korumaları olay yerini görüntüleyen İHA muhabiri Mustafa Uslu’ya saldırmıştı.

Kamuoyunda infiale neden olay olay sonrası Şükrü Kuleyin'in yaptığı hadsizlik İYİ Parti'deki vandallığın geldiği boyutu gözler önüne serdi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Yılmaz

Yedikleri herzeleri yayınlayan değil gizleyen basın lâzım,tabii ki vandallaşacaklar.
 • Yanıtla

Türkiyem

Daha sizler yenimi farkına vardiniz her girdikleri secimlerde ayni ahlaksizliği mafyalari hareketleri bizler bire bir yaşatik dik duruşu uza üsdesinden geldik sizler kolduklarinizda sonuclar bekler dururdu uz bizler sahada vatan millet İcin haksizliklara karşi göğsümüzü siper ederdik secimlerde bittimi o muhaliflere sizler kanka olurdunuz sonra sizleri yilan gibi isirinca aklini başiniz gelirmiydi gelmezmiydi bilmem cünkü belediyelerin hala haklı davalarimizda bizlere üvey evlat muamelesi devam ediyor bunlari gim kontrol edecek beladiye başkan ve yardimcilarinin bir kac mutahiti ve CHP sen bizi görme bizde seni görmeyiz idare böyle devam edsin vatan sevtalilarida arada ezilsin adalet herges lazim adil olun üsküdar üsküdar üsküdar???????
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23