• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Fuat Oktay'dan CHP'ye Atatürk Havalimanı tepkisi: Kafa olarak ilk çağda yaşıyorlar!

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Atatürk Havalimanı tartışmalarıyla ilgili muhalefetin provokasyonlarına yanıt verdi.

Yeniakit Publisher
2022-05-18 12:19:00 -
Fuat Oktay'dan CHP'ye Atatürk Havalimanı tepkisi: Kafa olarak ilk çağda yaşıyorlar!

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Atatürk Havalimanı tartışmalarıyla ilgili "Biz; uzay çalışmaları, veri madenciliği, 10 Unicorn hedefi diyoruz, muhalefet hala kafa olarak ilk çağda yaşıyor. Atatürk Havalimanı yeri, bir yeşil koridora dönüştürülüp milletin kullanımına sunulacak diye yaygara kopartıyorlar. Ülkenin gündemini değiştirmeye çalışıyorlar" açıklamalarında bulundu.

"İbret verici bir durum"

Oktay, Yunanistan Başbakanı'nın, ABD kongresinde ayakta alkışlanmasıyla ilgili de, "Müttefik dediğimiz ABD Kongresi'nde Türkiye ve KKTC ile ilgili sergilenen tiyatroyu izlediniz. Ada'da sanki Kıbrıs Türkleri yokmuş gibi davranılması ibret verici bir durumdur." dedi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

tapınâki

ismi atatürk konan her yere, her taşa tapıyor bu kemalizm dininin mensupları, ne olduğu, neye yarayıp yaramadığı çok mühim değil

ne olmak

evet adamlar alkışladı hemde ayakta biz ne yapacağız konu bu f-35 parası gitti f-16 alacağız alamadık ypgye silahlar gidiyor komsular sıfır politikası zaten bitti ee ne yapacağız onu söylemek lazım
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23