FETÖ elebaşından hançerli mesaj!

Bu haftaki konuşmasında yine Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı hedef alan FETÖ elebaşı “Kayma noktaları çoktur; bu noktalardan birisi, işte o Devlet-i Aliyye’deki çözülüş. Murad Hüdâvendigâr Sırpsındığı’nda, sinesinden hançer yiyip ruhunun ufkuna yürüyeceği ân, belki dudakları zor kıpırdıyordu ama son söylediği sözler “Attan inmeyesüz!” oldu" ifadelerini kullandı.

17 Nisan 2019 Çarşamba 11:29
FETÖ elebaşından hançerli mesaj!

 İsmail Uğur   yeniakit.com.tr 

Pensilvanya’daki malikanesinden sohbet adı altında militanlarına her hafta şifreli mesajlar veren FETÖ elebaşı Fetullah Gülen, bu haftaki konuşmasında yine Erdoğan’ı hedef aldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sık sık kullandığı “Nereden nereye” sözüne atıf yaparak, “Hani birileri diyor; ‘Nereden nereye!’ Zirveden dereye… Ahırdan mereğe (samanlığa)… Kimse aklını peynirle yememiş. Nereden, nereye? Görüyor herkes onu” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a “hançer”li mesaj

Kosova Savaşı’ında sırtından hançerlenerek şehit edilen Osmanlı Padişahı Murat Hüdavendigar üzerinden subliminal mesaj veren FETÖ elebaşı, “Kayma noktaları çoktur; bu noktalardan birisi, işte o Devlet-i Aliyye’deki çözülüş. Murad Hüdâvendigâr Sırpsındığı’nda, sinesinden hançer yiyip ruhunun ufkuna yürüyeceği ân, belki dudakları zor kıpırdıyordu ama son söylediği sözler “Attan inmeyesüz!” oldu. Attan indik, merkûba bindik, zirvelerden, derenin dibine indik.” ifadelerini kullandı.

Militanlarına “gerekirse ölün, geri çekilmeyin” mesajı

Peygamber Efendimiz (S.A.S.)’in Huneyn savaşından da örnekler veren FETÖ elebaşı Gülen, militanlarına “gerekirse ölün, geri çekilmeyin” mesajını şu ifadelerle verdi: “Huneyn vakasını müteakip, ciddî ganimet elde edilmişti. Onlar, güçlü kimselerdi ve Müslümanların birkaç katı idi. Ve ilk planda Uhud’un son planında olduğu gibi ‘muvakkat bir hezimet’ yaşandı. Fakat İnsanlığın İftihar Tablosu, orada yeni bir hamle yaptı. İşte her zaman serkârlar, öyle yaparlar. Amca, Hazreti Abbas diyor ki: ‘Atını öyle mahmuzladı ki!.. Yağan oklar karşısında geriye çekilenlere mukabil atını öyle mahmuzladı ki!..’ Öne doğru, en öne doğru… Adeta ‘Şimdi burası ölünecek bir yer ise şayet, evvelâ benim ölmem lazım!’ diyordu.”

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 17 Nisan 2019 Çarşamba 11:29

YORUM YAZ

 • AlpAlp1 ay önce
  Fettoş Gülen sen önce Gazeteci Haydar Meriç i Kırklareli ndeki Tuvaletçi ile ilgili zaaflarını ortaya çıkarmasın diye niye haberi engellemek için susturdun Fettoş kız
 • RECEPRECEP1 ay önce
  BAK FETOSENDEKESTANEPAZARINDAVAAZEDİYORSIFATINDAHOCAEFENDİVB.İDİ . ŞİMDİNE ;FETO , HAİN,YAHUDİ İŞBİRLİKÇSİ .ESKİDENHİZMETEDİYORDUN YA ŞİMDİ, HAİNLİKEDİYORSUN.NEREDENNEREYE.SENBİZİMMERKEPLERESAMANOLMAYIBIRAKALTINDAKİGÜBREBİLEOLAMAZSIN. GÜBREBİLEBİR ŞEYEYARAR.YA SEN?HAİNLİKTENBAŞKABİRŞEYEYARAMAZSIN.SİZLERANCAK1 dolarlıkadamlarsınız.NEREDENNNNN NEREYE. ARKANABİRBAK.
 • Zenci MusaZenci Musa1 ay önce
  Pensilvanyadanhavlayacağına, gel buraya dediklerini yap, MOSSAD-CIA uşağı namussuz hain, katil, aşağılık köpek..! Kıçın sıkmıyor mu gelmeye..! Hadi bekliyoruz, baş papaz, haçlı aşığı..!
 • fultü küreyimfultü küreyim1 ay önce
  aha bir sinek öldüremem, en sevimsiz hayvanı gözlerinden öperim, amaaa bu lanetlileri varyaaaa, nefesim bitinceye kadar zevkle......bu nefret azalmıyor gün geçtikçe çogalıyor, kendime hakim olmakta zorlanıyorum.Bir kısmını dünyada görsek diyorum.hele biri var şurda, beni görünce radyoda türkü açıyor, bıraktım ben o işleri diye.Yalan paçalarından akıyor.Halbu ki karısı bile ona inanmıyor, bu hasta diyor.Sabah akşam hala uzun deyip gezermiş evde.Ne rezilliktir bu yaa.insan bu hallere de mi düşer..hakikat cinlenmiş gibi hepsi..avare gibiler.emir gelsin, at kendini bir yere,atarlar. allah bunlara tekrar iman nasip etmeyecek ben bunu anladım.gitti bunlar.kapı yüzlerine kilitlenmiş.Bu şaka değil.Kim ne yapsa fayda etmez.Korkunç bir çarpılma türü.Adeta zombi olmuşlar.Kurtulan olursa da nadirdir.Şeytanın yalancı ifritlerine dönüşmüşler.Allah nesillerini kessin.şerlerinden inananları korusun.şu ümmetin masumları hakkı hatrına.amin
 • hercaihercai1 ay önce
  Homo cok cilveli konusuyor. Kirklarelini ozledi galiba1
 • münacat münacat 1 ay önce
  şöyle dedik...la ilahe illallahü vahidül kahhar...sayılarınca, fiillerince, niyetlerince, nefeslerince, lazım olan kadar, ateşleri ateşe, külleri de küllere karışıncaya kadar.buyrun, aşk ile bir daha....la ilahe illallahü vahidül kahhar...
 • ABDULLAH DOĞRUABDULLAH DOĞRU1 ay önce
  Bizler inandığımız dava uğruna masum olarak, mazlum olarakhapis yattık, zulüm gördük. İşimizden, ekmeğimizden olduk. Eğer şayet sen de davanda samimi isen Türkiyeyegelip dava arkadaşların gibi, davan için hapis yatarsın; gerekirse davan için, dava arkadaşların için canını bile vermelisin.Davan için en önde olmalısın ki ozaman davanda samimi olduğun anlaşılsın.Aksi halde TARİH SENİ ASLA AFFETMEYECEK.HAKKIMIZI SANA HELAL ETMEYECEĞİZ…
 • ÖmerÖmer1 ay önce
  Köpek.. yaşlı köpek madem böyledir gel Türkiye'ye. Çırakları kodeste sen sefa sürüyorsun reva mı köpek
 • temel çeküçtemel çeküç1 ay önce
  Fetö demek ölümü göze almış merak etmeyinsaf dinden habersiz insanları işlerinden güçlerinden ettigi yetmemiş birdeölüme çagırıyor sıkıysa buraya gelsin angutlarının önüne düşsün bakalım elmi yaman beymi yaman cıa nın koruması altında hariçten gazel okumak kolay
 • orak çekiçorak çekiç1 ay önce
  sen gele sen önde olmak iyiyse, sen niye CIA arkasına sığınmışsın
 • TÜRKAY ALTAYTÜRKAY ALTAY1 ay önce
  o zaman öl niye başkalarının canına kast etmek ettirmek istiyorsun amerikan papazı. önce kendin yap peşinden kör satılmış müritlerin gelir.
 • köylüköylü1 ay önce
  şerefsiz köpek peygamberimiz zamanında karşısındakiler kfreydi şimdi senmünafık karşındakiler müslüman hani sen geberiyordun bi havlamandada öyle söylemiştin
 • Uyanmış AdamUyanmış Adam1 ay önce
  Pislik!
 • Süleyman Sırrı DinçerSüleyman Sırrı Dinçer1 ay önce
  Su..uyur..Siyonist..uşağı..FETÖ-ABD-İSRAİL..uyumaz..Yüce..Allah(cc)..içimizdeki..uzantılarından..korusun.
 • OyunagelmezOyunagelmez1 ay önce
  Saadetçiler buna destek vermiş oldu, saadetçiler sosyal tesislerin ALKOLE açılmasına vesile oldu...Bu günah onlara yeter.Bu mel'un tam bir JANUS'tur.
 • MuratMurat1 ay önce
  Masken düştü lavuk, uşak. Seni baş sanmıştık-meğer sen ayakmışsın. Kim dinler seni bu zamandan sonra-bir avuç müpteladan gayri
 • AliAli1 ay önce
  Adi, alçak, şerefsiz terörist..vatan haini..ABD uşağı..israilin kölesi..şeytanın kulu..
 • Celalettin Celalettin 1 ay önce
  Ulan alçaklar demekten başka birşey demiyorum.
 • hepsenhepsen1 ay önce
  Gavur oğlu gavur, kaç paralık ciğerin var senin 21. yüzyılın kalitesiz münafığı. Seni gel de kör testere ile feli feli yapalım gavat_ı ala...Kimi tehdit ediyorsun Siyonist piçi
 • Mikail okuroğlu Mikail okuroğlu 1 ay önce
  Onun bunun çocuğu eğer arkana güveniyorsan gel başlarına dedigini yap abd israil piçleri erkeklik dışardan havlamaya olmaz.
 • OsmanOsman1 ay önce
  Ver gazı, ver gazı... Sizler oralarda paşalar gibi yaşarken, size inanan salakları hala kullanmaya, gazlamaya devam ediyorsunuz.
 • gürelinogürelino1 ay önce
  vay imne feto vay baskalari ölsün sen amerikada hayatini yasa siyonislere hizmet ver müslümanlar siyonistler icin ölsün sen yeterki kicini kurtar hani yalandan insanlari cenette gönderiyordun sapik cennette gidecegini bilsen kendin simdiye kadar bin sefer ölürdün sapik papazlarin hizmetcisi namert .
 • malkoçoğlumalkoçoğlu1 ay önce
  hain köpekler. yediği çanağa pisleyenler aşağılık feto ve fettuşiler.
 • avni alabayrakavni alabayrak1 ay önce
  hassan sabbahdan bir farki yok, oda insan beyni yikama ustasiysimis, kendilerini kaleden yere attiracak kadar beyinleri yikayacak kadar psikoloji ustasi.
 • CezmiCezmi1 ay önce
  Hançari ...üne soktığımın FATÖ si seni pok oğli pok. Gordiniz mi hançarisi de varmışdır.
 • adnanadnan1 ay önce
  Peze.enk o zaman sendeatını sürüp gelsene. Milleti perişan edip kendin saltanat sürüyorsun.ALLAH Resülü en önde idi sen niye Müşriklerin ininde saklanıyorsun?
 • Mehmet ozdemirMehmet ozdemir1 ay önce
  Fetos sen one islamdan elini dili cek ondan sonra senin inandigin din hangi ahira girmeni istiyirsa oraya gir turk milletinin yakasindnan dus yere
 • Dadaş25Dadaş251 ay önce
  Allah c.c bu aziz mübarek günler hatrına ruhunu 1 dolara satan haşhaşi güruhunu ıslah eylesin. Islahı mümkün değilse kahhar ismiyle kahru perişan etsin inşallah. Bu güzelim ülkemize ne acılar çektirdi bunlar Rabbim islama ve müslümanlara yardım et ülkemizi ve milletimizi koru bizleride atalarımız gibi doğru yola ilet.
 • akıncıakıncı1 ay önce
  o hançeri bu de.yus fetoşun bir yarlerine soksalar ne yakışırdı....
 • alicanalican1 ay önce
  Feto, peygamberler hatıraları diye şerefsizce uydurup, uydurup anlatıyor.. fetonun anlattığı şekilde bir olay yok.. Amcası abbas gelmiş mişte havadan cinler okları tutmuş muş ta eee ne oldu sonuçta orospunun evladı... salla salla anlat.. Bende anlatayım peygamber bir gün yürüyordu ağlama ve sümük modu verilsin zırrrrr kem küm birde esteuzubillah deyip iki ayet salladın mı salaklar başar zırlamaya
 • YAVUZYAVUZ1 ay önce
  Bir havlama ma mı duydum..Kemiği olan versin şuna.Bunlar sever
 • kalelikaleli1 ay önce
  alçak b.k sen bakma öyle istanbul şura bura kaybedildi diye bitin kanlandı en ufak kıpırdanın da görün ne olur.bu sefer imha ederiz leşiniz yerde kalır.sen ne b.ksun da peygamberimizi murat hüdavendigar ı ağzına alıyorsun.murat hüdavendigar olsaydı kılıçla seni ikiye bölerdi alçak.
 • HakikatbinHakikatbin1 ay önce
  Sen nasılolsa ecnebi vatanında geberip gidecen,nasılolsa bu vatana bir daha giremicen, tayyip erdoğan farzet gitti, bu halk sizin hainliğinizi unuturmu? Sizi buraya sokarmı? Niye boşuna zamanını hükümeti kötüleyerek harcıyon? Bu millet size o kadar öfkeliki; ciğerinizi söküp köpeklere atacak kadar hak ediyonuz
 • Abartmayın yahu!!Abartmayın yahu!!1 ay önce
  Adam tarihte yaşanmış bazı olayları anlatmış. Bunun neresi subliminal mesaj? Bir kere bir damga yedi ya artık ne dese suç. Bu kadar abartı da gayedeki hikmeti zail eder. Biraz izan biraz mizan.
 • Türk49Türk491 ay önce
  Satılmış it
 • Allahın bir kulu Allahın bir kulu 1 ay önce
  Yahu sizinde ne olduğunuz belli değil. Sanki aracı gibi ne var ne yok birebir gösteriyoruz, bu kadar ayrıntı hiç bir yerde yok.
 • AkifAkif1 ay önce
  Sizler, dinimizi tarihimizi ne güzel alçak emellerinize alet ediyorsunuz.... Be mürted sahibin olan hayat kaynağınız ABD aleyhine tek lafın yok...Bu milletin imanıyla değerleriyle kendi menfaatlerinizi ne de güzel yürütüyorsunuz.... Hak ve hakikatleri adeleti sizin gibi ruhunu şeytana satmış sapıklardan öğrenecek değiliz.... bir gün hesapta karşılaşırız elbette... sahiplerinizin kollarında o günü korku ile bekleyin....
 • Sezar Sezar 1 ay önce
  Vay köpek sen hala havliyorsun demek
 • kmlkml1 ay önce
  sürekli hz.abbas (r.a.) dan zorlama teviller ile akılsız müntesiplerini maymun gibi oynatıyor.hz. abbas kafirlere karşı cihat ederken yaptı bunu , biz ümmeti Muhammed'e karşı niye savaşıyoruz demiyor akılsız müntesibin..
 • İsmail İsmail 1 ay önce
  Geberdiğin gün müjde dağıtacağım Kafirleşmiş Kâfir.
 • AhmetAhmet1 ay önce
  ilayı kelimatullah diye aldattığın insanlar burada ceza evlerine sen hala pişkin pişkin konuşuyorsun. İçimden sana gün yüzü görmemiş küfürler etmek geçiyor ama adabımı bozmayacağım. İnsan olsaydın, şeref ve haysiyetin olsaydı, zerre kadar onurun olsaydı çıkar gelirdin yargıya hesap verirdin. İnsanları nasıl aldattığını anlatırdın. İnsanları Allah ile aldatıp hayatlarını karartanların sonu çok kötü olur. O hançeri kim senin nerene sokacak bir gün göreceksin
 • Fatih Fatih 1 ay önce
  Lan Feto soysuz u GEBER DE kurtulak
 • SelimSelim1 ay önce
  Bu itin anlattığı trıska hikayeleri hala dinleyen gerzekler var mı?
 • ihsanihsan1 ay önce
  o hançeri ilk sana saplarız hain münafık herif
 • Alperen Alperen 1 ay önce
  Bu ahmak 15 Temmuz dan ders almamış. Amerika’dan kuduz it gibi salya akıtmaya devam ediyor.
 • MardinliMardinli1 ay önce
  Hâle bu münafık feto konuşuyor hâle bir şey yapmak istiyor.Nasilki şeytan müminlerin yakasını bırakmıyorsa bu şeytan feto türkiyenin yakasını bırakmıyor ve bırakmayacak.Utanmadan sıkılmadan hz peygamberin savaşlarından bahs ediyor ne alakan vardır peygamberle ey din düşmanı millet müslümanların düşmanı sen amarika ve siyonist rejimin köpeğin oraya havla
 • hasanhasan1 ay önce
  Amerkanın kucağında kucak dansı yapıyor ama halen daha olayı göremeyen vatandaş demeye dilim varmıyor,insanlar bu adamın peşinden gidiyor.Gözünüzü açın Allahın belaları.Amerikalı gelirse,elin gavuru gelirse bu topraklara senin anana bacına da acımaz.
 • ÜmitÜmit1 ay önce
  Gelde komuta et Türkiye’den teröristlerine gavur memleketinden gazel okuma lan hala buna inanan varsa vay aklına vayki vay
 • milletmillet1 ay önce
  Cahil köpek Allah belanı versin . Hala Bu cahil itin peşine düşenler var ise onlarında Allah belasını versin
 • MEHMET DEMIRCIMEHMET DEMIRCI1 ay önce
  Azrailin olacağım , alçak yahudi b.ku...
 • yusuf toygunyusuf toygun1 ay önce
  örnek verdiğin kişiler ölümüne yürürken küfrün üzerine yürüyorlardı bre melun. sense kandırık müritleri müslümanların üzerine gönderiyorsun. yıllarca vahdet dini islama "hoşgörü dini" diyerek küfrü hoş göstermeye çalışmadın mı bu saftiriklere? imdi karşıya ölümüne sürülecek bir at varsa istikamet yahudi ve hıristiyanlar olmalı, müslümanlar değil. sen doldurmuşsun küfrün ahırına bir alay eşşeği atlarını bizim üzerimize sürdürüyorsun, sen kimin hesabısın?
 • Hûseyin sabanHûseyin saban1 ay önce
  Sen kendin Amerikaya kaç gariban mûridlerini ôldûrt olan garibana olsunÇagìn en bûyûk mûnafì
 • Emine AltinEmine Altin1 ay önce
  Kafirlerin amaci icin kafirler icin olun diyor hala uyanmayacakmisiniz
 • milletmillet1 ay önce
  Soysuz köpek Murat Hüdavendigarın kahpece katledilmesinden zevk duyuyor adeta. Hiç oğlu hiç soysuz köpek her şeyi yapabilir. Reisimizin en güvendiği doktorları dahi yeniden gözden geçirilsin. Ola ki içlerinde fetö itinin köpeği kendisi gibi ERmeni DÖLÜ olanlar olabilir. Birileri gözümüzün içine baka baka ben Kripto Ermeniyim ve sizden intikamımı alacağım diyor olabilir. Benim ciddi şüphelerim var. Allahım bu soysuz köpeklere fırsat verme
 • kibarcikkibarcik1 ay önce
  sen oyle belagatını en ıyı şekilde yapabılen bır zındıksın melun suz muflısssın rabbım senın leşinin usapapazlar kaldırsın ınsalalahu rahmanveselam
 • Kemalist Düşmanı AkpartiliKemalist Düşmanı Akpartili1 ay önce
  Hmmm. yerel seçim sonuçları FETÖyü umutlandırmış! 4 köşe yapmış. Biz hala, "en çok oyu biz aldık" diyerek kendimizi avutmaya ve ders çıkarmamaya, kemalist mhp ile de iyice kenetlenip, aslımızı yok etmeye devam edelim!!
 • bekirbekir1 ay önce
  Bu gavat itinsohbet adı altındaki zehirlemeleri engellenemezmi
 • DADAŞDADAŞ1 ay önce
  ulan şerefsiz köpek sen efendimiz sav mi ağzınaalacak adammısın abd piçi rezil
 • nnKnnK1 ay önce
  fetöİtiamerikada yaşıyor, anadolu çocuklarını kandırmak için, MURAD HÜDAVENDİGAR IKULLANIYOR.pis sümüklü.
 • Rasim DUMANRasim DUMAN1 ay önce
  Alcak herif !!! Madem boyle "fedai" ruhlusun ( !!! ), gavurun kucaginda ne isin var...?!!! Insanlari Kur'an ile, Peygamber (s.a.v) ile aldattigini bilmeyen kalmadi, bre zindik !!!
 • HamiHami1 ay önce
  Salya sümük pislik aĺlah şu mübarek günler hürmetine seni tez zamanda helak etsin seni senin gibi zuriyetsizleri inşallah.
 • Vahap kalyoncuVahap kalyoncu1 ay önce
  Alamut kalesindeki haın bile senden şerefliydi çünkü o kendi adına çalışıyordu sen ise yahudinin uşaklığını yapuyorsun.
 • VatandaşVatandaş1 ay önce
  Bunlar hep yalan.bunlar gebermis hain ve itten haber veriyor gibi davranıyor.cia öyle emrediyor bu itin uzantılılari böyle yazıyor.inanmayin.vesselam..güya gündem oluşturmak.yerlerse...
 • mehmetmehmet1 ay önce
  Merak etme günü geldiğinde o hancer bagrına saplanır sende anlamasın ne oldugunu geberme günün yaklaşıyor it
 • K.G.K.G.1 ay önce
  ABD'nin, CIA'nın, MASON'un HAÇLI'nın SİYONİZM'in kucağına oturup hain yavrularına "ölün ama ihanetten dönmeyin" emri vermek sadece mide bulandırıyor.
 • teomanteoman1 ay önce
  Deccal'ı görmeyen Müslümanlar da onunla birlikte haşir olacaklar.. Keşke onun gibi olsam diyen gözleri kör kalpleri kararmış insanlar oldukça bu memlekette hainler bitmez...
 • KeskinKeskin1 ay önce
  azına alma o mubarekleri kafir deccal senin ilahın abd mürütlerin ahmak şeytanlar
 • BİÇAREBİÇARE1 ay önce
  Vay nesebi belirsiz, nursuz piç vay... Bu millete acımadığını biliyoruz da beyninin yıkadığın beyinsizlere acı bari... Heriflerin bütün ailelerinin hayatı kaydı, sen hala neyin peşindesin...
 • ......1 ay önce
  Pis, murdar, mel'un seni münafık, zındık, dürzi FETÖ. İdrarsın, dışkısın. Homoseksüelsin. İstesen de Türkiye'ye gelemezdin. Kendini ......ken ki görüntülerini servis ederler diye ne derlerse onu yaptın, yapıyorsun. İşte özetle busun.
 • veyselveysel1 ay önce
  sen niye ölmüyorsun da sana ruhunu satmışların ölmesini istiyorsun. geltürkiyeyebütün olanları ben yaptım, diğerlerinin suçu yok de.
 • ADEMSONADEMSON1 ay önce
  KENDI CEMAATLERIN DAHA IYI YENIAKIT DESIFRE EDIYOR MESAJLARI... LUTFEN BUNLARI PAYLASMAYALIM

Günün Özeti

Günün Karikatürü

25 Mayıs 2019