• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Fatih Portakal ile ilgili dikkat çeken sözler: Onların has adamı bu yüzden korumasız dolaşıyor

Seçim döneminde CHP'li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun geçmişi hakkındaki analiz haberleriyle gündeme gelen gazeteci Emre Erciş, FOX TV ve Fatih Portakal ile ilgili dikkat çeken ifadeler kullandı.

Yeniakit Publisher
2020-04-08 20:24:00 - 2020-04-08 20:26:59
Fatih Portakal ile ilgili dikkat çeken sözler: Onların has adamı bu yüzden korumasız dolaşıyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından suç duyurusunda bulunulan Amerikan sermayeli FOX'un suncusu Fatih Portakal ile ilgili gazeteci Emre Erciş'ten dikkat çeken bir yorum geldi.

Gazeteci Emre Erciş, Fatih Portakal'ın CIA'nın adamı olduğunu söyleyerek "İsmail Küçükkaya korumayla dolaşır ama Fatih Portakal korumasız... Küçükkaya üvey evlat olduğu için tırsar. Portakal ise has evlattır ve arkasında CIA'nın Türkiye'deki en önemli yöneticileriyle av arkadaşı olan eniştesi vardır. Başına bir şey gelmeyeceğini bildiği için korkmaz" dedi.

Erciş, CHP'li İBB ve Fatih Portakal arasında ilişki için ise "Fatih Portakal+Murat Ongun×Ekrem İmamoğlu=Ufuk Güldemir... Bu üç ismin ortak noktası Ufuk Güldemir dir. Güldemir'in ilişkilerini bilen Portakal, Ongun, İmamoğlu teslisini de anlar" ifadelerini kullandı.

Portakal Türkiye'yi hedef almak için fırsat kolluyor

Amerikan sermayeli operasyon kanalı FOX TV'nin sunucusu Fatih Portakal, koronavirüsle mücadele sürecinin başından beri provokatif haberlerle Türkiye'yi hedef almaya çalışıyor.

Türkiye'nin aldığı erken tedbirlerle koronavirüsle mücadele sürecinde Avrupa ve ABD'den çok daha başarılı olması, ülkemize saldırmak için fırsat kollayan Fatih Portakal'ın hayallerini suya düşürmüştü.

Erdoğan'a yönelik skandal sözleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı sonrası yaptığı açıklamada, Milli Dayanışma Kampanyası'na tepki gösterenlere, Mustafa Kemal'in kanundan aldığı yetkilere dayanarak Tekalif-i Milliye emirlerini yayımlamasını örnek göstermişti. Erdoğan'ın sözlerine Twitter hesabından yaptığı açıklama ile tepki gösteren Fatih Portakal, "Tekalifi Milliye hatırlatılıp 'zor günlerden geçiyoruz' denilerek mevduatı veya tasarrufu olanlardan para istenmesin bir de! Korona sonrası ödeyelim derlermiş bir de! Olmaz olmaz diyemiyorum maalesef!" ifadelerini kullanmıştı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Millet

Vallahi bıktık bu greyfurt gillerden . Bazen şöyle düşünüyorum yahu devlet bu kadar mı zayıf nerede mefkuresi olan devlet adamları nerede namuslu ülkü sahibi bürokratlar hepsi bu kadar mı korkak
 • Yanıtla

Vatansever

Fatih Sultan m yazıpta fatih portakalı savunuyorsan ........sin.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı