• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Fahrettin Altun'dan alçak saldırılara sert tepki: Örgütlü ahlaksızlık

İletişim Başkanı Fahrettin Altun sosyal medya hesabı üzerinden Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ve eşi Esra Albayrak'a yönelik çirkin saldırılara tepki gösterdi. Altun yaptığı açıklamada, "Bu tavrı esefle kınıyor, şiddetle lanetliyorum. Bu örgütlü ahlaksızlığa karşı tepkisiz kalanların riyakarlığını da görmezden gelemeyiz." ifadelerine yer verdi.

Yeniakit Publisher
2020-06-30 18:56:00 -
Fahrettin Altun'dan alçak saldırılara sert tepki: Örgütlü ahlaksızlık

İletişim Başkanı Fahrettin Altun sosyal medya hesabı Twitter üzerinden Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ve eşi Esra Albayrak'a yönelik alçak saldırılara tepki gösterdi.

İşte İletişim Başkanı Fahrettin Altun'un o açıklamaları;

Sayın Bakanımız Berat Albayrak'ı ve eşi Esra Albayrak Hanımefendi'yi dün gece dünyaya gelen yeni yavruları vesilesiyle tebrik ediyorum. Hamza Salih'in ailesi, vatanı ve milleti için hayırlı bir evlat olmasını Cenab-ı Allah'tan diliyorum.

Bu güzel haber karşısında bile, insanlıktan nasibini almamış bir güruh, anneliğin kutsiyetini ve çocukluğun masumiyetini hiçe sayarak organize bir saldırı ve hakaret furyası başlattı. Bu tavrı esefle kınıyor, şiddetle lanetliyorum.

Vicdan ve ahlaktan yoksun bu arsızlığın manevi, kültürel ve toplumsal değerlerimiz içerisinde asla yeri yoktur. Bu örgütlü ahlaksızlığa karşı tepkisiz kalanların riyakarlığını da görmezden gelemeyiz.

İkiyüzlülüğü ve ahlaksızlığı zihniyetlerinin bir parçası haline getirenlere karşı biz hakikatin ve ahlakın tarafı olmayı sürdüreceğiz. Kimse hakarete uğramasın, kimsenin izzeti hedef alınmasın diye daha çok mücadele edeceğiz.

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

aziz

anne-babayi ve Reisimizi gonulden tebrik ederiz. Allah bahtini acik, rizkini bol, omrunu hayirli eylesin. Dedesenin ve babasinin gayretleri sayesinde guzel gunlere ulasti ulkemiz, bebeklerimiz daha guzel gunlerdl gorecek insallah
 • Yanıtla

Tata Tonga

Şikayet etmeyin kim bu ahlaksızlıkları yapmış ise (arkasında bir örgüt varsa örgüt dahil) ortaya çıkartın, millete açıklayın. Şu şunu yapmış, bu bunu yapmış. Sonra da durumu yargıya havale edin, yargı gereğini yapsın!
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı