• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Erman Toroğlu canlı yayında çılgına döndü: Sana mı soracağım lan?

Galatasaray'ın Trabzonspor'a kaybettiği maçın ardından Erman Toroğlu'nun anlattıklarıyla ortalık karıştı. Toroğlu, bir arkadaşı vasıtasıyla Galatasaray yöneticisi Işıtan Gün'ün kendisinden Fatih Terim hakkında kötü yorum yapmasını istediğini ileri sürdü. Toroğlu, Işıtan Gün hakkında çok sert ifadeler kullandı.

Yeniakit Publisher
2022-01-24 14:04:00 - 2022-01-24 14:08:01
Erman Toroğlu canlı yayında çılgına döndü: Sana mı soracağım lan?

Fatih Terim ile Galatasaray'ın yolları ayrıldı ancak yankıları bitmedi. Galatasaray'da camia ve taraftarlar ikiye bölünmüş durumda. Özellikle yönetici Işıtan Gün hakkında çarpıcı iddialar ortaya atılıyor.

Erman Toroğlu, Işıtan Gün'ün bir arkadaşı vasıtasıyla kendisine haber yolladığını, kendisinden Fatih Terim hakkında kötü yorum yapmasını istediğini ileri sürdü.

Galatasaray yöneticisi Işıtan Gün

"Sana mı soracağım lan?"

Erman Toroğlu bu iddiayı anlatırken çılgına döndü. Işıtan Gün hakkında sert sözler sarf eden Toroğlu, "Arkadaşım telefon açtı. Işıtan Gün dedi ki, Erman hocaya söyle iyi yorum yapmasın. Aleyhine yorum yapsın dememi söylemiş. Sana mı soracağım lan kime ne yorum yapacağımı? Sen satın mı almak istiyorsun, kaç senedir bu camiadayım. Kaç yerden kovulmuşum. Burak Elmas da bu adamı yanında tuttuğuna göre aynı kaba yapıyorlar demektir, kusura bakmayın" dedi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

taraftar

erman toroğlu yalan söylüyorsun fatih Terim'in gitmesini sürekli istiyorsun ve doğru söylüyordun

E eeee toroglu

Benzer pozisyonlar için trabzon veya başka birtakım yorumun fenerin pozisyonu olunca çıldırtıcı bir sekilde % 100 tersi yönde oluyor....İflah olmaz ve militanlık derecesinde fener DUSMANLIGIN,,, insanlarin objektif olamama sebeplerinin olabileceğini düşünmesine sebep oluyor... neden sen den baska birine değilde, sana geliyor bu teklif????sonra, geçtiğimiz yıllarda bir vatandaş şike parasını kimseyle paylaşmadığını ülke gündemine taşıdı....herkes okudu..sen de bu kadar fanatık militanlık seviyesinde fener düşmanı olma be hoca ,, sonra nedir ?niçindir bu fener DUSMANLIGIN. Adeta rengin sesin değişiyor. tuhaf bi halin çıkıyor feneri anlatırken...sank kan düşmanına can düşmanınınin yorumunu yapiyorsun..,objektif olki böyle taleplerin hedefi olma...
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23