Erdoğan’ın avukatından Cumhuriyet Gazetesine yalanlama: Tamamen gerçek dışıdır

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın avukatı Mustafa Doğan İnal, Cumhuriyet Gazetesinin, "Yargıda yeni güç odakları başladı" haberinin gerçek dışı olduğunu açıkladı.

21 Eylül 2019 Cumartesi 16:26
Erdoğan’ın avukatından Cumhuriyet Gazetesine yalanlama: Tamamen gerçek dışıdır

 Sezai Erhan  yeniakit.com.tr 

Cumhuriyet Gazetesi, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül’ün karşısında yer alan tarafın Erdoğan’ın avukatlarının oluşturduğu "İstanbul Grubu" olduğunu öne sürdü. Gazeteye en sert tepki Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın avukatlarından Mustafa Doğan İnal’dan geldi.

Bizleri bölmeye çalışmaları dikkatimizden kaçmadı

İnal, "Cumhurbaşkanımızın atadığı bir bakana karşı durmak iddiasi tamamen gerçek dışıdır. Gurupçuluk adı altında bizi bölmeye çalışmaları dikkatimizden kaçmadı. Kaldıki hemşerim olan Adalet bakanına karşı sevgi ve muhabbetimiz malumdur. Bizler ancak kardeşiz" dedi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 21 Eylül 2019 Cumartesi 16:26

YORUM YAZ

 • iskender1aiskender1a22 gün önce
  İnsanoğlu onbinlerce senedir yahudileri Allah'a inanan kavim olarak tanıyor.şimdilerde hahamları satanist olduklarını medyada bangır babgır bağırıp anlatıyorlar,sebebi belli birisi mükleer silâhları diğeri arkasına gizlendikleri G7 ler yani yecuc ve mecuc'lar.Kuran'da 18/94 e bakabilirsiniz.Aslında puroje iblisten, ilk ırkçılığı o başlattı,kainata düzen verme adına taraftar topladı malum sağ,solmason, homo, liberal,komo,bm,nato,cia,imf,dünya bankası,unosko,who ve daha neler nelerve kainatın dolusu fetö münafiğı hepaynı musluktan akan lâğım.Çok şüküt'kihesab günü yakındır,herkes çalıştığınınkarşılığını alacak,ya cennet,yada cehennem.Lanetlilerin hahamı diyorki 200 sene sonra moşiya gelecek,satanizmi hakim kılacak biz yahudiler ikibin sene daha yaşayacağız ondan sonra kıyamet kopacak.Gülermisin ağlarmısın !çelişki dolu bir inanç ve hayat tarzı.15,07,2016 dan beri salak,beyinsiz fetöcüler halâ gerçeği anlayamadılar,yahudiler çaresiz kaldılar gün sayıyorlar,işi oyalama heryerde çok açik ve net görülüyoraviktor liberman netanyahuya seslendi !dalavereyi bırak beraber çalışalım,yahudi olurda dalavere katliam,vurgun,soygunaskeri ve sivil darbeler olmazmı ? !!! *****
 • ErcanErcan22 gün önce
  Yalanlama yapılması çok mu önemli. Türkiye'de ne yalanlamalar yapılıyor sonra gerçek olduğunu görüyoruz.
 • Yavuz 1517Yavuz 151723 gün önce
  cehape, BÜTÜN KÖTÜLÜKLERİN ANASIDIR.
 • KerimKerim23 gün önce
  Dünya’nın en saygın gazetelerinden olan Akit, Cumhuriyet gazetesine paçavra diyor. Hakkıdır tabi, ne de olsa dünyanın en tarafsız haberlerini yapan bir kurumdur kendileri.
 • recairecai23 gün önce
  Yok bir de kabul edeceklerdi iddialari. Devletin tamamini fetoculer sardiginda "buna kargalar guler" deniyordu. Demekki neymis, her yalanlamayi dogru kabul etmemek lazimmis.
 • UGUR4444UGUR444423 gün önce
  cumhuriyet paçavrasıymış:D tuvalet kağıdı olarak bile kullanılmayacak 
 • Sena canimSena canim23 gün önce
  Bu nasil bir dil ya!
 • ALİALİ23 gün önce
  Demekki torpilliler geliyor hemşeri oealara yazık yazık
 • MustafaMustafa23 gün önce
  He! Böyle şeylere kargalar bile güler. Güleriz ağlanacak halimize ancak.
 • Ali AranciAli Aranci23 gün önce
  Cin Akit. "Elinde Patladı" sözü, kendi kendini tatmin eden kişinin eylemi yaptığı anlamda kullanılan cinsel bir deyim'dir. Görüyorum ki siz bu başlığı sık sık kullanmaya başladınız. Ne o amacınız İslam'a yeni bir fitneci mezhep mi katmak. Sizi gidi
 • iskender1aiskender1a23 gün önce
  Bu dinsiz chp'li kafirlerden, merhum dedem,babam çok çekti şimdi ben ve evlâtlarımda çekiyoruzALLAH'IN LÂNETİ HEPSİNİN üzerine olsun.Rabbim ocaklarını ateşe versin.edep,haya,din,iman,utanma,insanlık yokbu köpek sürülerinde.Sevgili REİS'E iftirabunlara ne kazandırıyor ! ocağı batsınbu gavur çetelerinin,d,baykal'da ömrünü iftirayla din karşıtlığı ile geçirdi şimdi arkadan savurduğunu duymuyor,kara oğlanda aynen öyle geberdi gitti.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

13 Ekim 2019