Erdoğan'dan 'Whatsapp' talimatı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın görüştüğü büyükşehir belediye başkanları için ortak Whatsapp grubu kurulması talimatı verdiği öğrenildi.

11 Eylül 2019 Çarşamba 19:15
Erdoğan'dan 'Whatsapp' talimatı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın görüştüğü büyükşehir belediye başkanlarının, daha rahat iletişim için ortak bir Whatsapp grubu kuracağı bildirildi.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, belediye başkanlarıyla yapılan toplantının ardından yaptığı açıklamada, "Whatsapp grubu kurulmak suretiyle büyükşehir belediye başkanlarının birbirini dışlamadan, ötekileştirmeden, dayanışma içerisinde, gerektiği zaman rahatlıkla görüşebilmelerinin sağlanması yönünde görüş belirtildi" dedi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 11 Eylül 2019 Çarşamba 19:15

YORUM YAZ

 • YalçınYalçın3 gün önce
  Sn. Cumhurbaşkanı yakında kısır yapın altın gününde toplanın talimatı da verebilir..
 • DavutDavut3 gün önce
  sayın moderatör yorumların tamamı fetöcülere ait biraz dikkat lütfen siz bari kendinizi bunlara kullandırmayın bu yorumları silin lütfen
 • MUHAMMET YILDIZMUHAMMET YILDIZ3 gün önce
  bu akp liler ne kadar kıskanıyor. chp li belediyeler zaten kurdu whatsap gurubu. akp li belediyeler hemen kıskancak olmalıki c.b na söylemiş .oda bizimkileride alın gruba diyor resmen :))) akp bitmiş resmen ya
 • MuzafferMuzaffer3 gün önce
  Reis sen de milli görüş ruhu hiç kalmamış, şayet istanbul belediye başkanıyken olsaydın aynen şunu derdin. "Derhal tübitakımız milli bir toplu haberleşme programı yapsın, bir hafta sonra oradan birbirimizle haberleşeceğiz. Biz manyakmıyız da yahudiye kendimizi izleticez" . derdin.
 • Sher EzSher Ez3 gün önce
  Bu manşetin acaipligini yalnız ben mi fark ettim.Hangi demokrasi devlete Cumhurun Reisi böyle işlere karışır.Tek bir örnek verin.
 • Osman K.Osman K.3 gün önce
  Herkes memnun! İmamoğlu, açıkladığı kısmi yolsuzluk dosyalarıyla Reisi dize getirdi! Reisi masaya oturtabilmek için bazı dosyaları kontrollü bir şekilde açıklayıp kullandı ve sonuç da aldı. Reis toplantı düzenlemekle mesajı aldığını söylemiş oldu. Belediye başkanlarına, devri sabık yaratmayın diyerek örtülü bir biçimde kirli çamaşırlarımızı ortaya döküp bizi rezil etmeyin ve bizi fazla yıpratmayın, biz de sizin ihtiyaç duyduğunuz mali kaynakları size aktaralım diye adeta uzlaşma mesajları verdi.. Bir nevi al gülüm ver gülüm pazarlığı yapıldı ve şantajdan beklenen amaç hasıl oldu vesselam!
 • CeeCee4 gün önce
  Ula koskoca ülke hala elin yabancı sistemlerini kullanmaktan kullandırmaktan kaçınmıyor.Geçen de polis vb.. uzantıların whatsapp üzerinden çalışıldığından yakınılıyordu.Garip hemde çok garip.
 • LeylaLeyla4 gün önce
  Bence millet bahçesinde haftada bir buluşsunlar ve yuvarlansınlar.
 • Ekrem başkan yolun açık olsunEkrem başkan yolun açık olsun4 gün önce
  ak partinin belediyeleri mümkün değil işbirliği yapmaz, Chp li belediyelerin zaten watsup grubu var, CHP çok avantajlı, stratejik belediyelerin çoğu CHP nin elinde, CHP li belediyelerin işbirliğiözellikle büyükşehirde yaşayan insanları ekonomik olarak çok rahatlatacak, aracısız ucuz gıdaya ulaşım çok kolay olacak, herşey çok güzel olacak
 • AhmetAhmet4 gün önce
  Erdoğan bu talimatı havuz medyasınada versin, her gün yalan haber iftira çamur atma

Günün Özeti

Günün Karikatürü

15 Eylül 2019