Erdoğan'dan Putin'e: Bu işi bir an önce durdurun!

Putin, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı telefonla aradı ve Suriye'deki son gelişmeler ele alındı.

11 Ocak 2018 Perşembe 20:12
Erdoğan'dan Putin'e: Bu işi bir an önce durdurun!

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı telefonla aradı.

Görüşmede Suriye'deki son gelişmeler, Rus üslerine yapılan saldırı ve İdlib'te Esed rejiminin düzenlediği saldırılar konuşuldu.

REJİMİN SİVİLLERE SALDIRILARI BİR AN ÖNCE DURDURULMALI

Cumhurbaşkanı Erdoğan görüşmede, Şam rejiminin İdlib'de ve Doğu Guta'da sivillere yönelik saldırılarının bir an önce durdurulmasının, Astana sürecinin ve Soçi Kongresi'nin başarılı olması bakımından önem taşıdığını vurguladı.

Haber Tarihi: 11 Ocak 2018 Perşembe 20:12

YORUM YAZ

 • VatanVatan4 ay önce
  Reisi takan yok. Suriyeye kizdi milyonlar öldü, israile tepki koydu yuzlerce filistinli sehid oldu binlercesi hapse koyuldu iskence gorenlerde ayri, muanmar hükümetine artislendi katil budist papazlar katliami hizlandirdi. Mısıri hedef aldi, mursi dustu sisi gecti yerine. Binlerce musluman ihvan hapse atildi yüzlercesi sehid oldu.
 • vatan ismiyle yazan haine cevapvatan ismiyle yazan haine cevap4 ay önce
  Hala vageçmediniz değil mi? reisi bahane ederek vatanımızda hainlik yapmaktan merak etme reis arkasında hak ve halk (rabbim doğruluktan ayırmasın) olduğu sürece sanada suriyedeki katilede israilede mısırada arakanadaki budist papazada bir takacak ki kimse çıkaramayacak.
 • Hepkahraman TürkmilletiHepkahraman Türkmilleti4 ay önce
  KAFİR Rus Üstüne Saldıran Güçün ABD ve onun ağababası İsrail olduğunu iyi biliyon ama Götün Yemiyor demi bir şey yapamıyor tırsıyon.Sadece masumları sivilleri şehid et .
 • haydarhaydar4 ay önce
  Kesin durdururlar :)
 • Ferhat Ferhat 4 ay önce
  Ben Esad rejimin topraklarındaki sivillere değil ancak oradaki aşırı İslamcı teröristlere saldır düzenlediğine inanıyorum İŞİD gibi el Nusra gibi.

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü