Seçim 2019 Sayfası

Erdoğan Suruç'taki saldırının nasıl yapıldığını anlattı

Suruç'taki saldırıya ilişkin konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ,"Esnaf ziyareti yapılırken 'siz bizim HDP'li olduğumuzu bilmiyor musunuz' buraya nasıl gelirsiniz diyerek bir saldırı yapılıyor. 4 ölü 9 yaralı var." dedi.

15 Haziran 2018 Cuma 08:40
Erdoğan Suruç'taki saldırının nasıl yapıldığını anlattı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bayram namazını kılmak için Üsküdar'daki Marmara Üniversitesi İİİlahiyat Fakültesi Camii'ne geldi. Cami çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bunlar esnaf ziyaretinde vekilimizn abisini öldürdüler. PKK, HDP bunlar öldürdüler Ne yaparlarsa yapsınlar biz bu işin arkasını bırakmayacağız." dedi. Erdoğan olayın "Esnaf ziyareti yapılırken 'siz bizim HDP'li olduğumuzu bilmiyor musunuz' buraya nasıl gelirsiniz diyerek bu aileye böyle bir saldırı gerçekleşti. Sonuç olarak 4 ölü 9 yaralı var" şeklinde gerçekleştiğini paylaştı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 15 Haziran 2018 Cuma 08:40

YORUM YAZ

  • Eşref bitlisEşref bitlis10 ay önce
    Bunların yanında kuruma polis yokmu niçin teslim alınıyor gebertilmiyor
  • AbdullahAbdullah10 ay önce
    Buradaki Kürtlerin yerine Suriyeliler yerleştirilmeli.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

21 Nisan 2019