• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

"Erdoğan sizi böyle rezil eder"

Yeni Akit Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Ali İhsan Karahasanoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı vefasızlıkla suçlayan Saadet Partilileri, dünkü BM konuşmasındaki Mursi detayını hatırlatarak eleştirdi.

Yeniakit Publisher
2019-09-25 12:37:00 -
"Erdoğan sizi böyle rezil eder"

 yeniakit.com.tr  Akit TV’de Fatin Dağıstanlı’nın sunumuyla ekranlarınıza gelen Manşetlerin Dili’ne, Yeni Akit Gazetesi Sorumlu  Yazı İşleri Müdürü Ali Karahasanoğlu’nun yorumları damga vurdu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Birlemiş Milletler Genel Kurulu’nda yaptığı konuşmanın da masaya yatırıldığı programda, Erdoğan’ı vefasızlıkla suçlayan küskünlere de çarpıcı bir göndermede bulunuldu.

Karaduman’ın sözlerini hatırlattı

Ali İhsan Karahasanoğlu, Saadet Partisi’nin CHP sıralarından Meclis’e giren Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman’ın, Mursi şehit olduktan sonra paylaştığı mesajı ve eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün Sisi’yi tebrik etmesini hatırlattı. Bütün Milli Görüş camiasının suçlanmaması gerektiğini de vurgulayan Karahasanoğlu, Erdoğan’ın dünkü konuşmasında Mursi’nin hesabını soracağını söylemesini anımsatarak, vefakar kişiliğine dikkat çekti.

Karahasanoğlu’nun konuşması şu şekilde:

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Hakkı Alacak

Reis büyük adam vesselam. Suriyeli Aylan bebek, İsrail'in belirsiz sınırları, BM de çoğunluk 5 ten büyük mesajı, kararname ile attığı memur. Bunlar hep haksız uygulama sonrasında gerçekleşti! Allah kimseyi şaşırtmasın! Hak 1 tanedir, yüce Allah Haktan, hukuktan ve Adaletten ayırmasın!
 • Yanıtla

sami

Tabi tabi...kör ölünce badem gözlü olurmuş...sizinki de o hesap..adamcağız kaç sene zindanlarda zulüm gördü eziyet çekti belkide yavaş yavaş adamcağızı öldürdüler,o zaman neden bir şey yapmadı diye adama sormazlar mı...
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı