• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Erdoğan Malatya'da 'İstanbul Sözleşmesi' çağrısıyla selamlanacak: Bu yıkıma son verin Başkanım!

Bünyesinde 3 bin STK'nın desteği bulunan Türkiye Aile Meclisi, İstanbul Sözleşmesi'nin tehlikelerine dikkat çekmek amacı ile Malatya'da bir dizi etkinlik düzenleyecek. Pazar akşamı gerçekleşecek Önder Aile Birliği Kurultayı'na Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da katılacak. 'İstanbul Sözleşmesi nas değildir. Feshedilebilir.' diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan Malatya'da, 'Bu yıkıma son verin Başkanım.' çağrısıyla selamlanacak.

Yeniakit Publisher
2019-09-04 22:22:00 -
Erdoğan Malatya'da 'İstanbul Sözleşmesi' çağrısıyla selamlanacak: Bu yıkıma son verin Başkanım!

 Taha Emre Özdemir  Ankara 

Bünyesinde 3 bin STK'nın desteğini bulunduran Türkiye Aile Meclisi İstanbul Sözleşmesi'nin tehlikelerine dikkat çekmek amacı ile Malatya'da bir dizi etkinlik düzenleyecek. 6 Eylül günü Yeni Cami'de kılınacak Cuma Namazı'nın ardından başlayacak etkinlikler 8 Eylül Pazar akşamı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılacağı Önder Aile Birliği Kurultayı ile tamamlanacak. 'İstanbul Sözleşmesi nas değildir. Feshedilebilir.' diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan Malatya'da, 'Bu yıkıma son verin Başkanım.' çağrısıyla selamlanacak.

İlk buluşma Yeni Cami'de

Malatya Yeni Cami'de Cuma namazından sonra düzenlenecek basın açıklaması ile kamuoyuna İstanbul Sözleşmesi'nin tehlikelerini anlatmayı planlayan Türkiye Aile Meclisi, açıklamadan sonra da şehitlerimiz için Kur'an-ı Kerim tilaveti yaparak, dualar edecek. Aynı gün saat 14:53'de Gazeteciler Cemiyeti'nde düzenlenecek basın toplantısından sonra akşam saatlerinde Yeşilyurt Derneği'nde buluşularak çalıştay gerçekleştirilecek.

Erdoğan'a İstanbul Sözleşmesi'ne ilişkin çalışmalar takdim edilecek

Cumartesi günü Önder İmam Hatipliler Kurultayı'na katılacak Türkiye Aile Meclisi, Pazar günü de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılacağı Önder Aile Birliği Kurultayı ile etkinliklerini tamamlayacak.

Pazar akşamı düzenlenecek kurultayda İstanbul Sözleşmesi'ne ilişkin çalışılmış; kitap, makale ve mektuplar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a takdim edilecek. Erdoğan Malatya'da 'Bu yıkıma son verin Başkanım.' çağrısıyla selamlanacak.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Mikiforov

Yine vatandaşı oyalar bir iki gürler sonrası yine aynı .... neo liberalizme esir miyiz anlamadım müslümanların aleyhine de olsa asla taviz vermeyecek miyiz batının leş değerlerinden ve " bırakınız yapsınlar bırakınız geçsinler" ilkesinden ... devleti devlet yapan binlerce yıllık "kadim" sosyal temeller çatırdıyor ...

Ahmet DÖNMEZ

Böyle bir çalışmalarınızdan dolayı emegi geçenlerden YÜCE ALLAHIM razı olsun İNŞAALLAH
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23