Erdoğan açık açık yüzüne söyledi! Ekrem İmamoğlu üzerine alınmadı

İstanbul'da göreve geldikten sonra işçi kıyımına sebep olan ve Yenikapı'da birçok hizmet aracını israf diye sergileyerek kamuoyunu yanlış yönlendiren Ekrem İmamoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan''IN "Biz ne personelle uğraştık, ne araçlarla" sözlerini üzerine alınmadı. İmamoğlu, "Biz hassasız. Kimi kast etti bilmiyorum açıkçası" dedi.

11 Eylül 2019 Çarşamba 18:41
Erdoğan açık açık yüzüne söyledi! Ekrem İmamoğlu üzerine alınmadı

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Biz ne personelle uğraştık, ne araçlarla" sözlerini üzerine alınmadı. İmamoğlu, "Biz hassasız. Kimi kast etti bilmiyorum açıkçası" dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, bugün Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenen toplantıyla ilgili olarak Habertürk TV canlı yayınında açıklamalarda bulundu.

Toplantının verimli geçtiğini ve bu toplantıların devam etmesi gerektiğini belirten İmamoğlu, şöyle devam etti:

"Sayın Cumhurbaşkanı’na teşekkür ediyoruz. Bir komisyon önerimiz oldu. Kendileri kabul etti. Hem CHP hem AK Partililerden oluşan bir komisyon kurulması yönünde bir karar verildi. Karşılıklı sorular soruldu. Sayın bakanlar da cevap verdiler. Tümüyle iyi bir başlangıç."

Üzerine alınmadı

İmamoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Biz ne personelle uğraştık, ne araçlarla. Aynı hassasiyeti bekliyorum” ifadesine de “Biz hassasız. Kimi kast etti bilmiyorum açıkçası” şeklinde yanıt verdi.

 

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 11 Eylül 2019 Çarşamba 18:41

YORUM YAZ

 • YAŞARYAŞAR7 gün önce
  1071 Malazgirt zaferi ile Türklerin Anadolu'ya ilk girişi ve buraları kendine yurt edinmesi, akabinde de Anadolu'nun ücra köşelerine kadar sınırları genişletmesi Avrupa'nın ve başta Vatinkandaki Papanın çok dikkatini çekmiş, ve bu gelişmeler öncelikle Bizans için ve Avrupa Toprakları için büyük bir tehlike olarak görmüşlerdir. Türklerin İslamı kabul etmesi ve Müslümanlardan da aldığı destekler, Avrupa ve Vatikan için büyük bir tehdit olarak gördüklerinden, Sözde Hristiyanlık adına 1096 yılında ilk büyük haçlı seferleri düzenlenmiştir. Haçlı birliklerin bir çok savaşlarda cephede yenilgiye uğradığından, Vatikan başta olmak üzere strateji değiştirip, Türkler ve İslam devletleri arasında sürekli nifak tohumları ve kargaşalıklar çıkarmaya çalışmışlardır. Özellikle bu işler için kabiliyetli casuslarını kullanmış ve halen kullanmaya devam etmektedir. Günümüze geldiğimizde halen bu haçlı seferlerin sürdüğünü, fakat bu sefer şekil değiştirerek kılıç kalkandan, siyasi ve ekonomik baskı ile savaş açtıkları görülmektedir. Tabii halen değişmeyen stratejiler olan casus ve satılığa müsait insanları kullanmayı halen devam etmişlerdir. Kurtuluş savaşından önce Sultan Abdulhamid hanı jön Türkler gayretleri ile devirmiş, Bir imparatorlu bu şekilde mağlup etmişlerdir. Şimdi Türkiye için aynı işi yapan bir parti vardır. Kurtuluş savaşından sonra 2 milyon Yahudi ve Rum'un Türk vatandaşlığı alarak Türk kimliği verildiği ve bunlara devletin en önemli mevki ve kademelerinde görev verildiği konuşuluyor. Meclis içindeki danışmanlıklar da, müsteşarlıklarda, Ordu ve istihbarat daire başkanlığında ve önemli ve stratejik mevkilerde görev aldıkları. Hatta sadece buda değil. Bunları iş adamı, Sanatçı, Zanaatçi, Avukat, Mühendis, Eğitmen, Esnaf ve Sanayici gibi işlerle uğraştıkları bilinmekte. Hatta CHP bir millet vekilinin hiç unutamadığım bir sözü vardı. Sağ partileri hitaben, "siz ne kadar güzel ve başarılı iş yapsanız da, biz her ne kadar başarısız ve hatalı olsak ta, her secim de bizim partiye %25 oy alacak bir potansiyelimiz var" demesi, kurtuluş savaşından sonra ülkeye gelen 2 milyona yakın bu kişilerin gerçek olduğunu kanıtlıyor. Sonuçta gavur gavurluğunu yapacak, hainde hainliğini. Allah akıl nimeti vermiş, düşünme kudreti vermiş. Biraz düşünüp akıllı davrandığımızda aslıda her şeyi apaçık görürüz.
 • Behiç Behiç 7 gün önce
  Ekrem müdafa seçimde süt vaat etmiş bundan ne beklersin yalanı pişkince söylüyor utanmadan yenikapıda makam arabalarını da gördük çok pişkin çok
 • Ali AhmedAli Ahmed7 gün önce
  Hep chp'yi görüyorsunuz ama birde daha yeni işçi atan akpartili belediyelere bakın Üsküdar belediyeside daha 20 gün önce işçi attı bu ekmekle oynamak değil mi? sonra belediye taşeronlarıkadroya alınmadı belediye şirketlerine alındı yine taşeron yine taşeron.
 • tarıktarık7 gün önce
  demekki çingene kavgası ediyorlar bizim önümüzde.
 • NecatiNecati7 gün önce
  Fe..cü tevfik göksu.hahahahahahha
 • Şerif Şerif 7 gün önce
  Genel başkanı ne ki o ne olsun. Yüz aynı astarsız
 • ErhatErhat7 gün önce
  Salağa yatmada üzerlerine yok. Yüzsüz insancık müsveddeleri
 • AbdulvahitAbdulvahit7 gün önce
  ekrem haklı nasıl olsa seçim bitti
 • Yüzsüz hayasızYüzsüz hayasız7 gün önce
  Üstüne alınmaz o
 • 2000LER2000LER7 gün önce
  Anlamayanın da anlayı anlamamazlıktan gelenin de taaa beynini siveyim
 • EymanEyman7 gün önce
  Ben buna inanıyorum. İnanıyorum ki anlamayacak kadar cahildir bu soyadı bizden; kendisi haçlılardan.
 • hsnhsn7 gün önce
  Tam bir feto davranışı. tükürsen rahmet yapıyor derler ya. Tam bir pişkinlik abidesi .
 • ErdalErdal7 gün önce
  Komik , salaga yatiyor
 • GolgeAdamGolgeAdam7 gün önce
  Sen kimsin demis iste )
 • abdoabdo7 gün önce
  bu adam ben bilmem dedimi ?Doğru söylemiştir.Cok değilo güzel İstanbulu b.k götürmeye başlayınca "ben bilmem dedimya size"dediğinde imamın oğlu olduğu bi kez daha ortaya çıkacak
 • VelidVelid7 gün önce
  Bu yüzsüzlük ve yalancılıkta K.K'yı da geçecek gibi görünüyor.K.K dan daha yüzsüz daha yalancı daha seviyesiz daha iki yüzlü gelmez diyorduk bu yüzümüzü kara çıkaracak gibi
 • mustafamustafa7 gün önce
  seni kast etti..
 • İsaİsa7 gün önce
  Yalan söylerken yüzü kizarmayan şov ve aldatmalar la uyradan tatil diye Bodrum'da gemilerde Amerikalılarla görüşen vatan için gizli tehlikeli planlarına sahip biri elbette ki üstüne alinmayacak
 • MuratMurat7 gün önce
  Seni kastetti.
 • sinan xsinan x7 gün önce
  chp bu ülkeyi yönetemez. ancak boş şeylerle uğraşırlar avrupanın bilim ve sanatı yerine pis geleneklerini getirirler. boş laf ederler. tabiki az kişi içinde iydir.
 • ZahirZahir7 gün önce
  Adam da pişkinlik had safhada
 • ZahirZahir7 gün önce
  Adam da pişkinlik had safhada

Günün Özeti

Günün Karikatürü

19 Eylul 2019