Emine Bulut'un katili bindiği takside 'Hayvan kestim' demiş!

Kırıkkale'de Emine Bulut'u 10 yaşındaki çocuğunun gözü önünde öldüren Fedai Baran'ın cinayet sonrası bindiği taksicinin üzerindeki kanı sorması üzerine 'Hayvan kestim' dediği öğrenildi.

23 Ağustos 2019 Cuma 16:48
Emine Bulut'un katili bindiği takside 'Hayvan kestim' demiş!

Habertürk'ün haberine göre, katil Fedai Baran'ın Emine Bulut'u boğazından ve vücudunun farklı yerlerinden bıçaklayarak öldürdüğü dükkandan çıktıktan sonra "Bu k.hpeyi ben öldürdüm" dediği öğrenildi.
250 metre yürüdükten sonra bir taksiye binen Baran'ın, taksicinin üzerindeki kanı sorması üzerine ise "Hayvan kestim" cevabını verdiği bildirildi.

Sakin bir hal içinde taksiden inen Fedai Baran'ın 8 lira tutan ücret için 10 lira verip para üstünü aldığı, ardından bir tekel bayisine uğrayarak alkol aldığı belirtildi.

Ne olmuştu?

Fedai Baran, boşandıkları eski eşi Emine Bulut'a çocuğunu görmek istediğini söyleyerek, gündüz saatlerinde bir kafede buluştu. Burada yemek yiyen Fedai Baran ve Emine Bulut, daha sonra tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine Emine Bulut taksiye binerek kaçmak istedi. Ancak Fedai Baran tarafından taksiden indirildi. Daha sonra 100 metre ilerideki bir dönerciye giren kadının peşinden katil koca da geldi. Fedai Baran, dönerciden de kaçmak isteyen Emine Bulut'u saçlarından yakalayarak boğazından bıçakladı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 23 Ağustos 2019 Cuma 16:48

YORUM YAZ

  • AliAli27 gün önce
    Böyle şrefsiz pi.ç lerin aleme ibret şehrin orta yerinde sallandırılıp sonrada leşlerinin köpeklere ve domuzlara atılmadığı sürece böyle cinayetlerin sonu gelmez. İşe yaramaz adaletiniz de 5 para etmiyor ne bu mlüp gidenleri koruyabiliyorsunuz ne de bunları öldüren bu itleri adam gibi cezalandırıyorsunuz. AKP yi bitiren bu dandik adalet sistemi olacak.
  • MardinliMardinli27 gün önce
    İste insanları bu kokuşmuş kanunlarla vahsilestirdiniz .Sonra caydırıcı ceza vereceksiniz ceza evine tikacaksin onu besliyecrksiniz .Diyer tarafta boşanma davası açılacak evinde uzaklaşan erkek onu eş kabul etmez.boylece aralarında düşmanlık başlar erkek ya o kadını öldürecek veyahut boşanacak.Yeni dert başlıyacak ömür boyu yabancı bir kadını besliyecek bumu Adalet böyle Adalet batsın kadın boşandıktan sonra yabancı bir erkeğe hakkı yoktur
  • AYYAŞ!AYYAŞ!27 gün önce
    Bu manyağa hayvan dersem hayvana hakaret ederim!Ne müslümanlığa,ne insanlığa,ne hayvanlığa sığmaz masum çocuğunun anasını öldürmek!

Günün Özeti

Günün Karikatürü

20 Eylul 2019