• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Ekrem'in yandaşları bile çileden çıktı! Levent Gültekin açtı ağzını yumdu gözünü... "Babanın parasıyla mı götürüyorsun?"

Yeniakit Publisher
2024-05-20 14:21:00 -
Ekrem'in yandaşları bile çileden çıktı! Levent Gültekin açtı ağzını yumdu gözünü... "Babanın parasıyla mı götürüyorsun?"

Aralarında Nevşin Mengü, İsmail Saymaz, Ruşen Çakır, Barış Pehlivan ve Ertuğrul Özkök gibi yandaş 43 gazeteciyi Roma'ya götüren İBB Başkanı CHP'li Ekrem İmamoğlu tepkiler çığ gibi büyüyor. Yandaşları bile çileden çıkaran İmamoğlu'na Levent Gültekin açtı ağzını yumdu gözünü... İşte yandaşı olan Gültekin'in İmamoğlu'na tepkisi...

 RECEP YEŞİL 

Her fırsatta 'israf' edebiyatı yapan CHP'li İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu İtalya'nın başkenti Roma'ya bir dizi programı için seyahat gerçekleştirdi. İmamoğlu'nun seyahatinin konaklama masrafı ise dudak uçuklattı.

Geceliği 45 bin lira ile 98 bin lira arasında olan hotelde, 3-4 gün sürdüğü iddia edilen konaklamaların bilançosunun alt sınırdan hesaplandığında 9 milyon 855 bin liraya, üst sınırdan hesaplandığında ise yaklaşık 22 milyon liraya mal olduğu tahmin edildi.

O GAZETECİLER DE GEZİDE YER ALDI!
ÖNE ÇIKAN VİDEO

İstanbul'da düzenlenecek olan 2027 Avrupa Olimpiyat Oyunları'nın imza törenini gerçekleştiren İmamoğlu'na; aralarında Nevşin Mengü, İsmail Saymaz, Ruşen Çakır, Barış Pehlivan ve Ertuğrul Özkök gibi yandaş gazetecilerin de bulunduğu 43 basın mensubu ile birlikte toplam 73 kişilik bir kafile eşlik etti.

YANDAŞLARI BİLE ÇİLEDEN ÇIKTI: BABANIN PARASI MI?

Ekrem İmamoğlu'nun israfın dibine vurduğu Roma çıkarması; yandaşı Levent Gültekin'i bile çileden çıkardı.

İmamoğlu'nu topa tutan Gültekin, şu ifadeleri kullandı:

Babanın parasıyla mı götürüyorsun? Ekrem İmamoğlu, bizim paramızla kendine yandaş medya yaratıyor. Ülkenin Cumhurbaşkanı 15 gazeteciyle geziyor. Belediye Başkanı 43 gazeteci götürüyor Roma'ya.

Burası Dingo'nun ahırı mı? Saygın gazetecilerden çağırılan yok. Murat Ongun, kiminle ahbap-çavuş ilişkisi kurmuşsa onları davet ediyorlar.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

asa

ahırda gecti

Mehmetçik

Reisicumhur gazetecileri götürünce yandaş ekrem on mislini götürünce görev istanbjl nimet nimet lanet olsun size
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23