• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Ekrem İmamoğlu'ndan akılalmaz Kanal İstanbul paylaşımı! Sosyal medyadan tepki yağdı

Seçildiği günden bu yana İstanbullulara hizmet etmek yerine şov peşinde koşan CHP'li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu yine şaşırtmadı. Türkiye, Doğu Akdeniz'deki meşru haklarını korumak adına Yunanistan ve destekçilerine karşı mücadele ederken İmamoğlu yine Kanal İstanbul'u gündemine aldı. Türkiye'yi kendi sınırlarına hapsetme planları peşinde koşan Yunanistan hakkında tek kelam etmeyen İmamoğlu vizyonsuzluğunu ve çapsızlığını bir kez daha ortaya koyarak Kanal İstanbul'a karşı çıktı.

Yeniakit Publisher
2020-08-14 17:05:00 - 2020-08-14 17:16:24

Seçildiği günden bu yana 1 yıldan fazla zaman geçmesine rağmen İstanbullulara elle tutulur gözle görülür hiçbir hizmette bulunmayan CHP'li İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu akılalmaz bir paylaşımda bulundu.

Türkiye'yi kendi sınırlarına hapsetmeye çalışan Yunanistan ve destekçisi ülkeler hakkında tek bir söz dahi söylemeyen İmamoğlu yine gündem dışı meseleleri gündeme getirme gayreti içerisine girdi.

Sosyal medya hesabından "Kanal İstanbul'a kimin ihtiyacı var?" diyen İmamoğlu'nun Yunanistan hakkında hiçbir tweet atmadığı gibi Akdeniz konusu hakkında paylaşımda bulunmaması vatandaşlar tarafından büyük tepkiyle karşılandı.

Sosyal medyadan İmamoğlu'na tepki gösteren bir vatandaş, "Yine almışsın bir yerlerden mesaj, her gün kanal İstanbul üstüne algılar. Bu Kanal İstanbul Ya-pı-la-cak… nokta" dedi.

Bir başka vatandaş ise, "Reis'in yaptığı bütün icraatları karşı çıktınız, yapıldıktan sonra herkesten çok karşı çıkanlar faydalandı. Kanal İstanbul'da öyle olacak" yorumunu yaptı.

Ayasofya açıklaması Yunan'ı mest etmişti

Geçtiğimiz aylarda Yunanistan'da yapılan bir panele telekonferansla katılan CHP'li Ekrem İmamoğlu, Ayasofya ile ilgili skandal açıklamalar yaparak Yunanlıları adeta mest etmişti. Ayasofya'nın siyaset malzemelesi olarak kullanıldığını iddia eden İmamoğlu, "Ayasofya'nın ibadete açılması gibi bir ihtiyacın bulunduğuna inanmıyorum" demişti.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Arıcan

Adam zaten rum asıllı bırakın gitsin
 • Yanıtla

istanblue

adam belediye başkanı. zorunda mı uluslararası konularda konuşmaya. konuşsa da bu kez imamoğlu haddini aştı diye manşet yaparsınız.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı