• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Ekrem Başkan balık sefasında İstanbullu karlı yollarda! İETT otobüs seferlerinin çoğu iptal edildi

İstanbulluların yollarda mahsur kaldığı sırada balık restoranında sefa sürdüğü ortaya çıkan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun yönetimindeki CHP'li İBB, çoğu İETT seferini iptal etti.

Yeniakit Publisher
2022-01-25 23:59:00 - 2022-01-26 00:31:37
Ekrem Başkan balık sefasında İstanbullu karlı yollarda! İETT otobüs seferlerinin çoğu iptal edildi

Tüm yurtta etkisini sürdüren kar yağışında CHP'li İBB'nin çalışmalarının yetersiz kalması İstanbul'da vatandaşları çileden çıkartırken, çoğu İETT seferi de iptal edildi.

Meteoroloji'nin uyarılarının ardından dün akşam etkisini gösteren kar yağışında vatandaşlar canhıraş bir şekilde mücadele etti. CHP'li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun bir balıkçı lokantasında sefa sürüp, sözcüsü Murat Ongun'un da Cenevre'de tatilde çıkması ise tepkilere neden oldu.

Toplu taşımada arızalar yaşandı

Kar küreme ve tuzlama çalışmalarının yetersiz kalması nedeniyle çevreyolunda mahsur kalan vatandaşlar araçlarını bırakıp yürüyerek evlerine giderken toplu taşımada da arızalar meydana geldi. 

İmamoğlu kendini savundu

İstanbulluların kar esaretini yaşadığı sırada balıkçı restoranında olduğu ortaya çıkan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ise, "Kar aniden bastırdı" mazereti ile kendini savundu.

İETT seferleri iptal edildi

Özel araçlarla sokağa çıkılmaması uyarısı yapılan İstanbul’da çoğu İETT seferi de iptal edildi. CHP'li İBB'nin mağdur ettiği vatandaşlar dondurucu soğukta zorlandı.

Merdivenlerdeki kar ve buzlanmalar temizlenmedi

Otobüslerin durağa varış dakikalarını gösteren ekranlarda iptal yazıları dikkat çekti. Öte yandan metrobüs duraklarına inen merdivenlerin de kar ve buzdan arındırılmaması tehlikeye kapı açtı.

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Ohh

2023 te fark 2,5 milyon. Siz reklama devam edin. Ayrıca taş attıkça imamın oğlunun reklamını yaptığınız için allah sizden razı olsun eyy akit gazetesi. Çok teşekkür ederiz sizlere. İmamın oğlunu taşlamaya devam edin lütfen. Çok çok sağolun

mevhibe inal

Hadi İmamoğlu'nun gözü yukarılarda, gözü Belediye Başkanlığını görmüyor. Böl-Pazarlık yap ustası İngiltere bilmez mi, bu yemeğin desteklediği söylenen İmamoğlu'na pahalıya patlayacağını?!!
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23