• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Ekranda müthiş kavga!"Utanmaz"

Hürriyet yazarı Nedim Şener ile Habertürk yazarı Sevilay Yılman sözde çözüm süreci üzerinden başlayan tartışmada canlı yayında adeta birbirlerine girdi. Şener, Sevilay Yılman'ın "AK Parti döneminde çözüm sürecini destekledim, şimdi de destekliyorum" minvalindeki sözlerine çok sert tepki göstererek, "Utanmaz!!!" dedi. Nedim Şener, Yılman'ın geçmişte AK Parti şimdi ise CHP çevresinde bulunduğunu, aynı isimlerle aynı projenin yeniden gündeme getirildiğini belirterek, "Teröristle barış olmaz, o zaman da şimdi de aynı isimler aynı projeyi gündeme getiriyor, bunu söylememek utanmazlık" dedi.

2020-01-18 14:35:00 -
Ekranda müthiş kavga!"Utanmaz"

Orhan Aysezen yeniakit.com.tr

Habertürk'te Hülya Hökenek'in moderatörlüğündeki Enine Boyuna programının sonuna doğru katılımcılardan Gazeteci Nedim Şener ile Gazeteci Sevilay Yılman ağız kavgası yaptı.

Sevilay Yılman'ın "Çözüm sürecini en çok destekleyen isimlerdenim, AK Parti döneminde de, şimdi de destekliyorum... Kürtler HDP'yi sığınılacak liman olarak görüyor" sözlerine karşılık Şener şöyle bağırdı:

"Sevilay Yılman'ın duruşuna bakın, yanlışın nerede olduğunu görün. Açılımı desteklemek dün de bugün de yarın da yanlış Kardeşlikle açılımı karıştırmayın. Kürt toplumunu bu işe katmayın. Ortada PKK diye bir terör örgütü var. Yarın PKK'nın inisiyatifi dışında HDP bir iş yapmaya kalksın, Allah korusun iki bomba patlatarak her şeyi terse çevirebilir. Eğer ben destekleseydim sokağa çıkamazdım. Çözüm sürecini destekleyenler senin gibi utanmaz."

Nedim Şener'in daha önce Selman Öğüt-İsmail Saymaz tartışmasında yaşanan, Selman Öğüt'ün mikrofonunun kısılması olayına karşı tedbirli davrandığı görülüp sesini yükselttiği anlaşılırken Yılman da bağırarak itiraz etti.

Nedim Şener "utanmaz" kelimesini birkaç kez vurgulayarak kullandı. Program, reklam arası olmamasına rağmen sunucu "tarafsız" moderatör Hülya Hökenek'in Nedim Şener'e sinirlenmesi üzerine kesildi ancak bir süre sonra tekrar başladı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Safkan

Nedim abi, kaşınan CEHAPE li bu kadını kaşı abim... Sadece Deniz Baykal mı kaşıyacak :-)
 • Yanıtla

Gören Göz

Başkasının kaşığı ile pilav yiyenlerin midesi sonunda mutlaka bozulur. Çünkü başkası sana temiz kaşık vermez. Zamanında barış sureci denendi olmadı. Üstelik Ak parti bunu seçim kazanmak için yapmadı zaten seçimleri kazanıyordu buna rağmen o pilav zehirli çıktı. CHP bin bu HDP ile yaptığı işbirliği seçim kazanmak amaçlı idi ve de kazandı ama göreceksiniz bu HDP ve PKK anın kaşığşı ile yenilen pilav CHP yi zehirliyecek ama en çok Türkiye yi zehirliyecek. CHP farkına vatana kadar iş işten geçmiş olacak.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı