Edep Ya hu! Ahlaksız sorularla zehir saçıyorlar

İstatisliklere göre en çok ergenlik çağındaki gençler tarafından takip edildikleri açıklanan Youtuber isimli kişiler, sosyal medyada zehir saçmaya devam ediyorlar. Söz konusu kişilerin sokaktaki kadınlara bile çekinmeden sordukları sorular akıllara durgunluk verirken, özellikle Youtuberlara karşı denetim yapılması gerekliliği gün be gün daha çok ön plana çıkıyor.

24 Mayıs 2019 Cuma 16:16

 Taha Emre Özdemir  yeniakit.com.tr 

Youtuber adı verilen kişiler daha çok izleyici sayısına ulaşarak gelirlerini artırabilmek için ahlaki değerlerimizi ayaklar altına almaya devam ediyorlar. Basit bir mail hesabı olan herkesin video yükleyebileceği Youtube platformundaki denetimsizlik, özellikle ergenlik çağındaki gençlerimizi zehirliyor. Çünkü araştırmalara göre; Youtuberları en çok ilk öğretim çağındaki gençler takip ediyor.

'Ahlak ayaklar altında'

Youtuberların akıllara durgunluk veren sorular yönelterek hazırladıkları röportaj videoları milyonlarca kişi tarafından izleniyor. Özellikle cinsel içerikli gayri ahlaki, dinimizle örf ve adetlerimizle hiçbir şekilde bağdaşmayacak bu yayınlar, vatandaşların da büyük tepkisini çekiyor. "Türk insanı, 'böyle bir gülme ve güldürme biçime karşıyız." diye düşünse de yetkililer bu sesi duymamakta ısrar ediyor.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 24 Mayıs 2019 Cuma 16:16

YORUM YAZ

 • pınar demirpınar demir26 gün önce
  hepsi kapansın beş beleş işler....oksijen israfı...radyo bile daha iyi bunlardan...
 • EmreEmre26 gün önce
  Başımızda işten çok laf yapanlar var ahlak maneviyat konusunda çok zarar verdiler millet bizden deyip göz yumdu etcep İstanbul sözleşmesi kadem musibeti 6284 zulmü eşcinsel destekçisi feminist pkk ideolojik vakıflar dernekler süresiz nafaka annelerin iş hayatına çekilip patronların '' kucağına atma '' politikası ahlaksız diziler reklamlar bunlara göz yummaya basiretsizlikle ferasetsizlikle açıklanabilecek birşey değildir. Bizim sağ Cenahın insanlarından cesurca dile getirecek aydın kalmadı çok cılız ve korkakça hareket ediyorlar dünya görüşünü beğenmediğim nihat genç ve banu Avar feraset ve cesaretle hataları söylüyorlar bu ayıp bu günah bizim cenaha yeterde artar
 • Bir DostBir Dost27 gün önce
  Zinanın suç olarak ve idamın tekrar yasalaşmasını bu millet AK Partiden bekliyor.
 • Vedat 14Vedat 1427 gün önce
  İktidarın hiçbir ahlaksızlığı dur demeye ne gücü var nede niyeti var. Bu sapıkların belasını Allah versin.
 • Fikret_34Fikret_3427 gün önce
  Allah ıslah etsin. Siyasiler. boşboş oturuyor çünkü.
 • ErsinErsin27 gün önce
  Kimden medet bekleniyor, oy attığımız ve 16 yıldır iktidar da olan parti bu ahlaksizliga dur demek zorundadır. Şuanda vebal altındadır. Çünkü biz vatandaşlara istediği her yetkiyi iktidara verdik.
 • SADIKSADIK27 gün önce
  HAKKA DAYANMAYAN DÜZENLERİ, ANCAK AHLAKSIZ TOPLUM AYAKTA TUTABİLİR.
 • koyun olma milletkoyun olma millet27 gün önce
  abuk sabuk soru soran youtube'lu piclerin elinden mikrofunu alip kicina bi sokun bakiim bi daha oluyor mu.. hersey devletten beklenmez. hersey kanunla yasayla olmaz! vatandas dedigin celik gibi iradeye sahip olmali
 • uyan tcuyan tc27 gün önce
  bu işlerin iyice cılkı çıktı fakat devlet nerede varmı
 • YazıcızadeYazıcızade27 gün önce
  Youtube ve Twitch.tv Sektörü kesinlikle daha yakından denetlenmeli. Ahlaksızlık aldı başını gidiyor. Gayri meşru ilişkiler sıradanlaşıyor. Ahlaksız güruh ile vehhabi zihniyetli güruh, Youtube içerisinde rahat şekilde geziniyorlar ve video atıyorlar. Bunlara bir devlet müdahalesi şart!
 • DoktorDoktor27 gün önce
  youtuba isteyen ülkeler engel koyabiliyor. KAFIYIRI DIJITAL MATERYEL KÜLTÜREL BOYKOT ICIN CALISMAMIZ GEREK

Günün Özeti

Günün Karikatürü

21 Haziran 2019