Doğu Perinçek'ten 'ajan mısınız?' sorusuna dikkat çeken cevap

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, kendisine yöneltilen, "Ajan mısınız?" sorusuna cevap verdi.

13 Ağustos 2019 Salı 12:24
Doğu Perinçek'ten 'ajan mısınız?' sorusuna dikkat çeken cevap

Vatan Partisi Genel BaşkanıDoğu Perinçek bir röportajda kendisine yöneltilen, "Ajan mısınız?" sorusuna, "CIA işkencehanelerinde 16 yılını geçirmiş, ABD'nin bir numaralı düşmanıyım." şeklinde yanıt verdi.

Vatan Partisi lideriDoğu Perinçek, katıldığı bir programda gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Perinçek, kendisine yöneltilen, "Ajanmısınız?" sorusuna yanıt verdi.

"ABD bir numaralı düşmanıyım''

Euronews'in Röp programında kendisine yöneltilen, "Hakkınızda kafa karışıklığı var. İnsanlar sizi anlamlandıramıyor. Ajan mısınız?" sorusuna yanıt veren Perinçek, "CIA de aynı soruyu soruyor. Beş kuşakla hapis yatmış, CIA işkencehanelerinde 16 yılını geçirmiş, ABD'nin bir numaralı düşmanıyım" ifadelerini kullandı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 13 Ağustos 2019 Salı 12:24

YORUM YAZ

 • Mahmut durnaMahmut durna5 gün önce
  Perinçek sizlerin kullabilecegi bir alçak tepe tepe kullanin
 • K.uzunerK.uzuner5 gün önce
  Mikser.eski tüfek çakar almaz
 • K.uK.u5 gün önce
  Perinçek.ne oluğu bellimikser.eski tüfek çakar almaz
 • Misafir Misafir 6 gün önce
  Mao sonra Moskova bozkurt ü sonra PKK sonra kemalist Kıbrıs Barış harekatindada askerimize İŞGALCİ diyen ŞİMDİ de ordumuzu çok sevengulermisin aglarmisin
 • Adsız Adsız 6 gün önce
  Bazı konuşmaları iyide o ka dar apo ile beraberden sen bur zamanlar unutmadik.Abd de iledeilede aynı. En azından abdullah gün ve davutoglu gibideğil onlar tamamem ajajan. Allahımbizi onlardan korusun.Reis neden birden görevden aldıdavutoglunu sanıyorsunuz. Allahım Recep tayyip erdoğan daha fazla güç kuvet sağlık versin ki Türkiye daha iyi yerlere gelsin.
 • KaraKara6 gün önce
  Ajan birtek abd'de yok..
 • enver ç.enver ç.6 gün önce
  görende 16 yıl zindanlarda yatmış sanacak .. davasını satan dönekten başka biri değil
 • Menfaatçidir.Menfaatçidir.6 gün önce
  Bugün AKP'li olmasının sebebi yerleştirdiği kadrolarını teminat altına alma çabasıdır. Aksi halde kadroları tasfiye edilir.
 • GökhanGökhan6 gün önce
  Ajana ajanmısın diye sormak,güldük sayenizde
 • UbeydullahUbeydullah6 gün önce
  Hiç sevmem bu ... yere yakın herifi.
 • KEMALİST(DİRENİŞ)KEMALİST(DİRENİŞ)6 gün önce
  ABD, DÜNYAYA 1960 LI VE ÖZELLİK LEDE 70 VE 80 LERDE DÖNÜŞÜKLÜDANIŞIKLI AJANLAR YETİŞTİRİLDİĞİ SÖYLENİR .USAME BİN LADEN GİBİ VEYA BAZI KOMÜNİST KAMUFLAJLI KREMLİN EMİR TABANLI BİRSIRTINDA ABD KARTALI ,DİĞER ELİNDE KALAŞNİKOFLU VS TİPLER, MALESEF YARATILMIŞTIR BUNLAR . PERİNÇEK EN BÜYÜK HAKSIZLIĞI;KENDİSİNİ BU KADAR SAVUNANBİR TOPLULUĞA :ONA HAPİSTEYKEN, HAİN YAFTASI, YADA ÖRGÜT YAFTASIVURDURMAYAN ONUSAVUNAN GURUPLARA, UTANMADAN, SIKILMADAN, İFTİRA VE ÖRGÜT YAFTASIVURMUŞTUR.BUNUDA ACIMASIZ SÖYLEMLERİNE VE DÜŞÜNCELERİNE DAYANDIRMAKTADIR.BÜYÜK BİR GARABETİN ALTINA İMZASINI ATMIŞTIR .PERİNÇEK; BÜYÜK KESİMLER TARAFINDAN BELLİ VE DÜŞÜNCE SAVUNMA ŞEKİLLERİ TASFİYE EDİLMİŞTİR.PERİNÇEK; NEREDE DURDUĞU BELLİ OLMAYAN CIA ,AJANLARI GİBİ .YARINDA NEREDE DURACAĞI BELLİ DEĞİLDİR.BU SEBEPLE NESNELLİK OLGUSUNA DAYANDIRDIĞI SOSYALİST, BİLİMSEL SOSYALİZM KAPSAMINDA ORTAYA KOYDUĞU TEZİ ÇÖKMEYE MAHKUMDUR. AYDINLANMA ÇAĞI VE MODERNİZM, DÜŞÜNCESİNİNDE GETİRİLERİNDEN OLAN MODERNİZİM,KEMALİZİM:DOĞU PERİNÇEK GİBİ DÜŞÜNCE VE SİYASET ADAMLARINI, ÖZELLİKLEPERİNÇEK'İ OPORTÜNİST BAĞDAŞI OLARAK TANIMLAMAKTADIR VE BU SAFLARDA YER ALAMAYACAĞINI KİMİ ZAMAN KREMLİN TABANLI YADA BAŞKA FRAKSİYONLARA BÜRÜNMÜŞ..OLAN BİR İDEAL TİP OLARAK BEYAN ETMEKTEDİRLER.
 • VatanseverVatansever6 gün önce
  Amerika değil ama Rus ajanıdır bu Perinçek. Aklınızda mantık oluşturun. Bu adam fetönün siyasi ayağı olarak Davutoğlu ve Babacanı gösterdi. Demek ki bu iki kişi Rusya'nın çıkarlarına karşı iki insan(amerikancı/fetöcüler) Gidip de Davutoğlu ile babacana oy falan atmayın. Türk siyasetinde güvendiğim tek isim şehit başkan Muhsin Yazıcıoğlu'nun sağ kolu olan Yavuz Ağıralioğludur. Allah'ın izniyle başkan Yavuz bey olacaktır.
 • IsmailIsmail6 gün önce
  Abd nin dusmani olmasi, kafir ve islam dusmani oldugunu gercegini degistirmez! Ilaveten kendisi eski bir sovyet etki ajanidir ve halen eski sscb nin hatrina Rusya ya ciddi olcude sempati duymaktadir. Belki de halen Rusya ya calisiyor bile olabilir. Lakin bu keferenin tek ve esas amacı, Turkiye nin yeniden islam hakimiyetine girmemesidir. Baska da hicbir derdi yoktur bu itin. Bu amac uğrunda bukalemun gibi karakter de degistirir! Bi bakarsin komunisttir, bi bakarsin kemalist olur, sonra bakarsin milliyetci diyemez kendine ama ulusalci olur:))) tam bi kucuk seytan iste! Euzu billa...
 • Bilal Bilal 7 gün önce
  Diyanet İşleri Başbakanlığının taşradaki hizmetlerini denetleyen ve yıllardır haksızlığa mâruz kalan MURAKIPLARIN hakettiği statü ve özlük hakkına kavuşması dileği ile bu haberde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.
 • Milletin iradesiMilletin iradesi7 gün önce
  yalanına, ama beslemesin.
 • LütfiLütfi7 gün önce
  Devlet,gerektiğinde kullanıp,gerektiğinde kontrol altında tutmak için radikal sağ ve sol"un başına tabiki bildiği isimleri getirecek.Öylede yapıldı.Birisi görevini tam olarak yapıyor.O kadarki bozkurt"un genlerini değiştirip akkurt yaptı.Sol"u kontrol altında tutması istenen Perinçek ise çok beceriksiz çıktı.Bu kadar beceriksiz birinin hemen değiştirilmesi lazım.
 • AhmetAhmet7 gün önce
  Benim gördüğüm kadarıyla Perinçek ülkesini seven milliyetçi ve Atat
 • Kurşunlu yorumKurşunlu yorum7 gün önce
  Belki de doğru söylüyor. Kendileri Çin ajanı olduklarından...
 • İskenderİskender7 gün önce
  Yeni Akit tarafından"Fırıldak Sebo " olarak tanımlanan Sebahattin ÖNKİBAR,yazmış bulunduğu kitabında "BAHÇELİ'ninMit elemanı" olduğunuyazmıştır.Gerçeğine bakılırsa sadece Mit elemanları değil,Rus ajanları,alman ve Amerikan ajanlarının sayısı da,çok fazladır.
 • Rasim DUMANRasim DUMAN7 gün önce
  Bu insan gerçekten ajan olsa, EuroNews bu soruyu asla sormaz ve SORAMAZ. Böyle bir soruyu soran insanı da CIA 24 saatte yok eder. Kendi ajanlarının ifşâ edilmelerini asla affetmezler. EuroNews'e bu soruyu sorduran da, bizzat CIA olmalıdır. Doğu PERİNÇEK bilhâssa son birkaç senedir tam olarak "yerli ve millî" bir çizgide konumlandı ve onun bu durumu, CIA'nın ve MOSSAD'ın ve MI&'nın hiç hoşuna gitmiyor. Doğu PERİNÇEK'e sâhip çıkmalıyız.
 • misafirmisafir7 gün önce
  Eski Mao'cu, sonra pkk cı, şimdi de atatürkçü. Hangisi sensin.
 • Mesut SarpMesut Sarp7 gün önce
  Dogru bu arada kafayı üşüttü. Garibe fazla görmemek lazım ama kart ajandır !
 • Tr.Tr.7 gün önce
  Tabi yoldaş,ulusalcı,kaptalist komünist olarak sana KGB'nin zındanlarında,CIA ve Mossad işkenceyi guantanamo ve EbuGureybde yaptı.İncirlik,Romanya ve Polonyadaki üslerin işkencehanelerinde çükünden elektrik verdiler.Sana diyeceğim bir sittir git ne bok olduğun belli değil,kişiliksizsin...
 • SerdarSerdar7 gün önce
  Ajan kelimesi az kalır her dönemin adami
 • İstanbulluİstanbullu7 gün önce
  Yani ajansın. Cia niye uğraşsın yoksa seninle. Bu adam gibilere kontrespiyonaj deniliyor. Çin-türk veya rus-çin ajanı olabilir
 • ahmed saidahmed said7 gün önce
  anlaşılmıştır

Günün Özeti

Günün Karikatürü

19 Ağustos 2019