• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Diriliş Ertuğrul'da Ertuğrul Bey'i şoke eden ihanet

TRT 1 ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul yeni bölümüyle yine şaşırtacak. İlbilge Hatun ağır şekilde yaralanıyor. Final bölümüne kısa bir süre kala dizi kadrosundan ayrılanların arası Hande Soral da katılacak mı? İşte yeni bölümünden öne çıkanlar...

Yeniakit Publisher
2019-04-09 15:39:00 - 2019-04-09 15:43:15
Diriliş Ertuğrul'da Ertuğrul Bey'i şoke eden ihanet

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanlarıyla yine nefes kesti. 10 Nisan Çarşamba günü ekranlara gelecek olan Diriliş Ertuğrul'da Uranos karakterini oynayan Uğur Karabulut diziden ayrılıyor. 5 sezondur birbirinden önemli isimleri kadrosunda bulunduran ekranın sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul'un 29 Mayıs günü yayınlanacak 150. bölümüyle final yapacak.

Peki Diriliş'in yeni bölümünde neler olacak? "Kılıcımız başlarını kesmek için yaklaştıkça düşmanlarımız ne yapacaklarını şaşırdılar. Her koldan her alçaklığı yaparlar. Fakat onların bunların son çırpınışlarıdır" diyen Ertuğrul Bey yeni planlarını devreye sokuyor.

Yeni bölümde neler olacak

Ertuğrul ve Turgut Alp, Melikşahın şehit olduğunu gördükten sonra büyük bir üzüntü içine girer.

Zangoç ise alpleri öldürdükten sonra kaçarken başka alplere yakalanır Fakat onları da şehit eder. Dragos Söğütten kaçmayı başarabilecektir.

İlbilge ve Selcan Hatun, Aybarsı kurtarmak için gittikleri sırada yolda pusuya düşürülür. Albastı'nın adamları onları yenmiş olabilir. Çünkü İlbige hatun yaralanmakta ve obaya getirilmektedir.

Albastı yani Beybolat, kardeşi İlbilgeyi yaralayan adamında hesap sorar. İleri ki bölümlerde İlbilge bu gerçeği öğrenebilir ve Ertuğrul anlatabilir.

Ertuğrul ve Turgut Alp kötü bir haber alır. Aldıkları bu haber Aybars'ın kaçırılması ve İlbilge Hatun'un yaralanması olabilir. Bu haberin ardından hemen Aybarsı aramaya giderler.

Bamsı Selcan Hatun ve alplerin öldürdükleri adamlardan birşeyler öğrenmeye çalışır. Bamsı, Aybarsı bulmak için herkesi kılıçtan geçirir. Lakin onu bulamayacaktır.

Ertuğrul Bey ve alpleri Aybarsı ararken Bamsı'yı bulurlar. Ertuğrul, Dragos ile Albastı'nın tuzak kurduğunu bildiği için Bamsı'ya plan yapıp beraber gitmeyi söyler. Fakat Bamsı buna da karşı çıkar.

Dragos ve adamları Bamsı'nın karşısına çıkar. Dragos ve adamları Bamsı'dan Alıncak'ı isteyecekler ve karşılığında oğlunu alacağını söyler. Lakin Bamsı bunu Ertuğrul'a söylediğinde Alıcak'ı vermeyi kabul etmez ve Bamsıyla arası iyice açılır.

Diriliş Ertuğrul 143.bölüm

143. bölüm tahminleri...

Ertuğrul Bey, kurduğu tuzakla Alıncak’ı kendine doğru çekmiş ve onu yakalamıştır. Onu takip eden Beybolat Bey ise “Albastı” kimliğinin ortaya çıkmaması için Alıncak’a öldürücü bir ok atıp ağır yaralamış fakat Ertuğrul bey ve Alpları Alıncak’ı tedavi etmiştir. Peki Alıncak, Beybolat’ın gerçek kimliğini itiraf edecek mi?

Öte yandan Ertuğrul Bey şüphelendiği Zangoç’a bir oyun kurmuş ve onun Uranos’la bağlantısını ortaya çıkarmıştır. Ertuğrul Bey’in kurduğu tuzağa düşen Zangoç, Uranos’u Ertuğrul Bey’in tuzağına göndermiştir. Ertuğrul Bey ise Uranos’u yakalamıştır. Peki Uranos, Dragos’un Zangoç olduğunu itiraf edecek mi ?

Beybolat Bey, Kayı obasında fitne çıkarmak için kardeşi Sırma’yı görevlendirerek Hafsa ve Selcan’ı birbirine düşürmeyi başarmıştı. Bamsı’nın Alpbaşılıktan azledilmesi ve Alplığı bırakmasıyla gerilim artmış, Hafsa obadan göçmek istemişti.

Hain oyunlarıyla kayı obasını yıpratmaya çalışan Beybolat’ın son oyunuysa Söğüt yolunda Bamsı’nın ailesine saldırarak Aybars’ı kaçırmak olmuştu. Bu durumu öğrenen Bamsı pusatına sarılmış ve oğlunu kaçıranların peşine düşmüştü. Peki Bamsı, oğlu Aybars’ı kurtarabilecek mi? Aybars yaşayacak mı?

Ertuğrul Bey, Zangoç’u zindana attırmıştı. Zangoç zindana götürülürken beklenmedik bir şekilde Oğuz’u ve Melikşah’ı yaralamıştı. Peki Melikşah ve Oğuz hayatta kalabilecek mi? Zangoç’un gerçek kimliği ortaya çıkacak mı?

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23