• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
 • VAV TV CANLI YAYIN

Diriliş Ertuğrul ve Kuruluş Osman'ın yapımcısından Ak Kız Destanı bombası

Reytingleri alt üst eden Diriliş Ertuğrul ve Kuruluş Osman dizilerinin yapımcılığını üstlenen Mehmet Bozdağ, Ak Kız Destanı adlı yeni dizi için hareket geçti.

Yeniakit Publisher
2021-05-03 23:40:00 - 2021-05-03 23:42:10
Diriliş Ertuğrul ve Kuruluş Osman'ın yapımcısından Ak Kız Destanı bombası

Yayınlandığı dönemde seyirciyi ekranlara kilitleyen ve yurt dışında da büyük ilgi gören Diriliş Ertuğrul dizisinden sonraKuruluş Osman dizisinin yapımcılığını da üstlenen Mehmet Bozdağ, yeni bir dizi için daha hareket geçti. ATV ekranlarında halen yayınlanan ve reyting rekorları kıran Kuruluş Osman’ın dizisinin yapımcısı Bozdağ’ın Ak Kız Destanı isimli yeni bir dizi için kolları sıvadığı öğrenildi. Yeni sezonda ekranlara gelmesi planlanan dizinin henüz oyuncu kadrosunun netleşmediği ifade ediliyor. Temmuz ayında çekimlerine başlaNması beklenen Ak Kız Destanı dizisinin hikayesinin 9. yüzyılda geçtiği öğrenildi.

Ak Kız Destanı dizisinin konusu ne?

Dizide, Türklerin İslamiyet’e geçmeden önce Orta Asya’da yaşayan dağ obalı kimsesiz bir kız ve eli ayağı tutmayan han oğlunun hikâyesi konu alınacak.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Sena

Bozdağ bu işi derhal bırakmalı Osman gazi gibi bir dehayı yerin dibine geçirdi. Kur anı Kerimin her hükmünce amel eden ecdadımızı obaya gelen her kadınla bakışmalar savaşa gitmeler yapmasın Allah aşkına hala bir kale bile fetedemedi saçma sapan sahneler tarih filmini çocuk filminden beter etti yazıklar olsun
 • Yanıtla

Dikkatli bakan

Üstü örtülü feminizm hareketi başladı ya bundan sonra TV ve sosyal medyada bunları çok göreceğiz. Bizim mahallenin işleri denilen yapımlardan uzak durmak en iyisi, hatta TV ve sosyal medyadan uzak kalmak ahiret selameti için en doğru olanı. Bunlar her şey dünya zannediyorlar, ufak bir dünya metaına ahireti harap ediyorlar. Yapımlarında görmüyor muyuz? İslam'da olmayanı İslam'dan gösteriyorlar. Bırakın kadınla erkeğin aynı yerde savaşmasını yanyana bile gelmediği dönemi iç içe gösteriyorlar. Allah biliyor ne yapmak istediğinizi ama merak etmeyin ahiret sandığınızdan daha yakın.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23