• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Cumhuriyet gazetesine efsane kapak!

Asparagas haberler ile okuyucuyu aldatan Cumhuriyet gazetesine, sosyal medyadan yapılan yorum güldürdü.

Yeniakit Publisher
2021-05-17 20:12:00 -
Cumhuriyet gazetesine efsane kapak!

Kemalist kılıfı ile terör örgütü lehine manşetlere imza atan Cumhuriyet gazetesinin paylaştığı habere bir sosyal medya kullancısı tarafından yapılan yorum güldürdü.

Tekzip'te başı çekiyor!

Türkiye tarihinde attığı manşetler ile operasyon çeken Cumhuriyet, trajını her geçen gün düşürürken yaptığı haberler ile de sosyal medyada da ti’ye alınıyor.

Asparagas haberler ile tekzip şampiyonluğunda başı çeken Cumhuriyet’in bir haberine yapılan yorum sosyal medya kullanıcılarını güldürdü.

Cumhuriyet'e kapak gibi yorum

Cumhuriyet’in ‘Dikkat! Bu mesaja sakın inanmayın’ başlıklı haberine bir sosyal medya kullanıcısı, trajikomik bir yorum ile ‘Dikkat! Bu logonun altında yazan hiçbir şeye inanmayın.’ paylaşımında bulundu.

Komutanımızı hedef almıştı

Yalan haberler ile okuyucuyu aldatan Cumhuriyet, son olarak "Derin ilişkiler" başlıklı haberinde "Peker'in, Elazığ'da Yeldana Kaharman'ın şüpheli ölümüne ilişkin Mehmet Ağar'ın oğlu AKP milletvekili Tolga Ağar'ı suçlamasının ardından iddiaları yalanlayan Jandarma Genel Komutanı Arif Çetin'in, Ağarlar'ın ardından çete raporunda adı geçen Selahaettin Yılmaz ve Galip Öztürk'le de fotoğrafı çıktı." ifadeleriyle Jandarma Genel Komutanı Arif Çetin'i hedef aldı.

Bakan Soylu da Cumhuriyet'e tepki olarak şu paylaşımda bulundu:

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Turk

Bence size güzel kapak olmus
 • Yanıtla

isimsiz

jandarma genel komutanın adı mafya listelerinde geçen kişilerle fotoğrafı çıkmad.ÇIKTI ÇIKT, Jandarma Genel Komutanı Ağarları basın sözcüsü mü avukatı mı
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23