• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ümit Özdağ'a: İstihbaratçı artığı siyasetçiler!

AK Parti Grup toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yabancı düşmanlığına öncülük eden Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'ı isim kullanmadan sert ifadelerle eleştirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Suriyeli sığınmacılar tartışması kirli bir planın parçasıdır. Hiçbir değeri olmayan istihbaratçı artığı siyasetçilerin bu konudaki çırpınışlarının sebebini anlıyoruz." dedi.

Yeniakit Publisher
2022-05-18 23:49:00 - 2022-05-19 00:16:46
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ümit Özdağ'a: İstihbaratçı artığı siyasetçiler!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin grup toplantısında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Ülkemizdeki yabancı düşmanlığına ilişkin gelişmelere değinen Erdoğan, göçmenlere yönelik ırkçı ifadeleri ile gündemden düşmeyen Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'ı, sert sözlerle eleştirdi.

Konuşmasında isim kullanmayan Erdoğan, "Suriyeli sığınmacılar tartışması kirli bir planın parçasıdır. Hiçbir değeri olmayan istihbaratçı artığı siyasetçilerin bu konudaki çırpınışlarının sebebini anlıyoruz." dedi.

'İstihbaratçı artığı siyesetçiler'

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ırkçı Ümit Özdağ'a yönelik eleştirisinde, "Bölgemizde yaşanan gelişmeler ve ülke gündeminde koparılan fırtına yakından ilişkilidir. İstihbaratçı artığı siyasetçilerin bu konudaki çırpınışlarını anlıyoruz, onların görev emri bu. Bizi asıl endişelendiren CHP'nin başındaki zatın aynı küçük siyaseti, ülkede kin ve nefret tohumları atması pahasına sürdürmesidir. Bize sığınan tüm mazlumların haklarını savunmayı bir medeniyet ve tarih sorumluluğu olarak görüyoruz." ifadelerini kullandı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Müslüman

Herkes bu konuda ümit özdağı destekliyor Erdoğan türkiyeyr en büyük kötülüğü yaptı Yüzyıllar boyunca bu suriyeli afgan ıraklı afrikalı pakistanlı sözde sıgınmacıların bozacagı yapımız düzelmeyecek

Vatandas

Ümit izdag vatansever ya sen
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23