Seçim 2019 Sayfası

Cumhurbaşkanı Erdoğan imzaladı! O ismin tüm mal varlığı donduruldu

BMGK'nın "DAEŞ ve El Kaide bağlantılı kişiler" listesine eklenen Irak doğumlu Hajji ABD Al-Nasır'ın mal varlığı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla donduruldu.

10 Ocak 2019 Perşembe 11:34
Cumhurbaşkanı Erdoğan imzaladı! O ismin tüm mal varlığı donduruldu

Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi (BMGK) kararı doğrultusunda "DAEŞ ve El Kaide bağlantılı kişiler" listesine eklenen Irak doğumlu Hajji Abd Al-Nasır'ın mal varlığının donduruldu.

BMGK'nın 1267, 1988 ve 1989 sayılı kararlarıyla listelenen kişi, kuruluş veya organizasyonların tasarrufunda bulunan mal varlığının dondurulması hakkındaki 30 Eylül 2013 tarihli ve 2013/5428 sayılı Bakanlar Kurulu kararının eki 1 sayılı listede değişiklik yapılmasına ilişkin karar Resmi Gazete'de yayımlandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan karara göre, "DAEŞve El Kaide ile bağlantılı gerçek kişiler" listesine Irak doğumlu Al-Nasır da eklendi. Hajji Abd Al-Nasır'ın mal varlığı da donduruldu.

Kaynak: AA

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 10 Ocak 2019 Perşembe 11:34

YORUM YAZ

  • hakhak3 ay önce
    :))))))))))))) memleket işidci dolu bütün dernekleri vakıfları açıktipi bozuk işidçiler sokaklarda belediyelerin ototparklarında o halleri ile hala çalışmakta iken bu "dostlar alışverişte görsün" tiyatrosudur.
  • Recep GülerRecep Güler3 ay önce
    gerçekten büyük devletiz
  • hasanhasan3 ay önce
    hay maşallah ne güzel imzalıyor yiğidim be, dünyeeeaaa lideri ...

Günün Özeti

Günün Karikatürü

24 Nisan 2019