• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

CHP'li Sezgin Tanrıkulu’ndan LGBT’ye skandal destek

Yeniakit Publisher
2020-06-28 19:19:00 -
CHP'li Sezgin Tanrıkulu’ndan LGBT’ye skandal destek

Müslüman Türk toplumunun temeline dinamit döşeyen ve cinsiyetsiz bir toplu oluşturma amacı güden LGBTİ'li sapkınlara CHP resmen kucak açtı. Son olarak CHP'li Sezgin Tanrıkulu Twitter hesabından bir paylaşım yaparak sapkınlığa tam destek verdi.

Eşcinsel sapkınlık projesi olan LGBTİ, tüm dünyada adeta bir zehir gibi hızla yayılıyor. Türkiye'nin yükselmesinin önünde takoz olmaz görevini üstlenen CHP ise sapkınlığa tam destek verdi.

CHP’li siyasetçiler ve gençlik kolları "lezbiyen", "gey", "biseksüel"lerle ilgili çalışmalar yapan eşcinsel sapkınlık projesi LGBT'ye destek veren paylaşımda bulundu.

CHP'li Sezgin Tanrıkulu'ndan LGBT'ye destek açıklaması

CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, LGBT'ye destek verdi. Tanrıkulu, sosyal paylaşım sitesi Twitter'daki şahsi hesabından açıklamada "Nefret dilinden uzak, sevginin, aşkın konuşulduğu bir hafta olsun. #LoveIsLove #Pride202 #OnurHaftası" ifadelerini kullandı.

CHP Ankara İl Gençlik Kolları da yaptığı paylaşımda "Eşitlik Güç Verir! #OnurHaftası" dedi.
ÖNE ÇIKAN VİDEO

CHP Ataşehir Gençlik Kolları ise paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Onur Haftası Kutlu Olsun #LGBT #LGBTI #OnurHaftası"

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Vurucu

Bunların alayında bir i*elik bir topluk bir sibopluk var zaten devletede gelseler tek projeleri bu işler olur bu i*elerin

Batılezici

Şimdi FETÖ’cüler ve İP’i SaP’ı CHP’ye bağlı olanlar bu CHP’lilerin yaptıklarına da tevil getirirler, hatta bundan da Ak Partiyi sorumlu tutarlar…
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23