• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

CHP'li Mahmut Tanal’ın yalanı elinde patladı! KESK bile açıklama yaptı

Yeniakit Publisher
2024-05-25 03:34:00 -
CHP'li Mahmut Tanal’ın yalanı elinde patladı! KESK bile açıklama yaptı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Şanlıurfa Milletvekili Mahmut Tanal’ın Siverek İlçe Tarım Müdürlüğünde çalışan memurlarla ilgili açıklamasını KESK’e bağlı Tarım Orkam-Sen bile açıklama yaptı.

Tanal Şanlıurfa Siverek hayvan pazarında yaptığı açıklamada ”İlçe Tarım’ın, hayvan küpesini belirli kişilere sattığı, vatandaşın ise hayvan küpesine ancak karaborsayla ulaşabildiği iddia ediliyor.” iddiasında bulundu.

'BU SUÇLAMALARI ASLA KABUL ETMİYORUZ'

KESK’e bağlı Tarım Orkam-Sen tarafından yapılan açıklamada Tanal’ın açıklamalarına dikkat çekilerek “Yapılan açıklama ile Siverek İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü çalışanları töhmet altında bırakılmış, hayvan küpelemelerinde kayırmacılık yaptıkları, küpelerin karaborsayla satıldığı İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü çalışanlarının da buna çanak tuttuğunu belirtilmiştir. Bu suçlamaları asla kabul etmiyoruz” denildi.

'İSPATLAMAYA DAVET EDİYORUZ'

KESK’e bağlı Tarım Orkam-Sen tarafından yapılan açıklamada "Sayın milletvekilini bu iddialarını ispatlamaya davet ediyoruz. Kaldı ki bu iddialar kamusal suç oluşturmaktadır. Elinde belge, bilgi, kamera kaydı ne varsa bunları acilen Cumhuriyet Savcılığına teslim etmeye davet ediyoruz. Tarım ve Orman Bakanlığı’nda görev yapmakta olan kamu emekçileri kimsenin keyfine göre azarlayabileceği, iftira atabileceği insanlar değildir." ifadelerine yer verildi.
ÖNE ÇIKAN VİDEO

'SUÇLAMALARI VE İFTİRALARI TEKZİP ETMESİNİ İSTİYORUZ'

Açıklamada "Veteriner Sağlık Çalışanlarına atılan bu suçlamaları ve iftiraları sayın milletvekilinin tekzip etmesini istiyoruz. Özellikle Kamu çalışanlarına ilişkin olarak sarf ettiği ifadelerin yanlışlıkla söylendiği ya da yanlış bilgilendirildiğini kamuoyuyla paylaşmak zorundadır. Buradan uyarıyoruz; gerçekliği olmayan kamu emekçilerini töhmet altında bırakan bu açıklamalar görevimizi yerine getirirken maruz kaldığımız şiddeti de doğuran ve meşrulaştıran bir anlayıştır." denildi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

OMUT

URFALI BU YALAN YAKIŞIR. NETİCEDE chp ZİHNİYETİ DEYİLMİ.

Osmanlı Torunları

Bu Kafir kefere firevun Teröristler Domuzlar Toplugu Haçlı Tohumları olan Yahudilerin Amarkan Fıransız Alman Yunan Rum Bulgar İngiliz Kâfirlerinin keferelerin Firavunların Piçlerini Terörtlerini sözde milletvekili Diye oy veren Dinsiz imansız kitapsız Kemalist kafaların PKK ypg pyd Dkpcli SDG kckalı Fetönün Tetörsit çocukları yandaşları Uzantılarını Dinsizler imansızlar Teröristler Satılmmışlar  Soysuzlar Teröristler Münafıklar olan chp DEM YSD VP TKPLİ pisliklerin Hepsini Tez Vakitde ya kahar isminle kahru paramparça Et cayır cayır yaksın cehennemin yedi kat yerin dibine Soksun yüce mevlam Amin Amin Amin Amin Amin Amin
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23