• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

CHP'li başkandan skandal sözler! "Makam odasına Erdoğan'ın fotoğrafını asanlar var" deyip tehditler savurdu

CHP Denizli Gençlik Kolları Başkanı Tugay Odabaşıoğlu, makam odalarına Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğrafını asan CHP'li başkanların olduğunu söyleyip tehditler yağdırdı. Danışma Kurulu toplantısında yaşanan bu olay sonrası densizliğe tepki gösteren CHP'li Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek "istifa edeceğini" açıklayıp salonu terk etti.

Yeniakit Publisher
2021-09-26 17:53:00 -
CHP'li başkandan skandal sözler! "Makam odasına Erdoğan'ın fotoğrafını asanlar var" deyip tehditler savurdu

CHP Denizli Gençlik Kolları Başkanı Tugay Odabaşıoğlu ilk olarak partisinin Merkezefendi İlçe Danışma Kurulu Toplantısı'nda "Bazı Belediye Başkanlarımızın odalarında Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğrafı var. Gençlik kollarının çalışmalarını bölmeye çalışan var. Biz onların ellerini kollarını kırmasını biliriz" dedi.

Odabaşıoğlu'nun sarf ettiği sözler üzerine bazı belediye başkanları sinirlenerek toplantıyı terk etti.

Odabaşıoğlu önceki gün Denizli Honaz'da düzenlenen Danışma Kurulu Toplantısı'nda da Merkezefendi İlçe Danışma Kurulu Toplantısı'nda sarf ettiği sözlerin arkasında olduğunu vurgulayarak "Beni o günkü sözlerimden dolayı eleştirenler, tepki gösterenler var. O günkü sözlerimin arkasındayım. Hatta ellerini kırmakla kalmam kafasını da kırarım" dedi.

Ayrılmak istedi

Makam odasında Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğrafı asılı olan CHP'li Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek toplantıyı terk etti. Ayağa kalkan ve duruma tepki gösteren Başkan Kepenek, "Bizleri kafa kırmakla tehdit ediyorsunuz. Örgüt örgüt deyip seçilmiş bir başkanı yok sayıyorsunuz. Yeter, bıktım artık. İstifa ediyorum" diye bağırdı.

Başkan konuşmasının ardından salonu terk etti. Belediye Başkanı Kepenek'in "istifa" resti salonu dolduran CHP'lilerde soğuk duş etkisi yaparken CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer, Kepenek'in arkasından koşarak bir süre başkanı ikna etmeye çalıştı. Kepenek salona geri dönmezken toplantı iptal edildi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Murat

Dikkat ette başka kişilerin başka yerleri kirilipta musnasip şekilde elleine verilmesin ulan o kadar delikanlısında karşında oturuyor Muş adam erkekçe yapaydin ya dediğini delikanliligink goreydik ürkek tut ucundan
 • Yanıtla

Ya arkadaş

Ya arkadaş , bu tür p...ler hiç bana denk gelmiyor. Bu sefer karar verdim, Denizli ‘ye gidip bu .... bulup tüm örgütü ....... Bakalım kim kimin kafasını kırıyor.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23