• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

CHP'li başkandan büyük ayıp! İşte gençlere verdikleri değer

CHP'li Çeşme Belediye Başkanı Muammer Oran, ilçedeki 19 Mayıs etkinliğinde kendi bando takımını gençlerin önüne geçirmek isteyince vatandaşla zabıta arasında arbede yaşandı.

Yeniakit Publisher
2022-05-19 19:00:00 -

 Yeniakit.com.tr 

İzmir'in Çeşme ilçesindeki 19 Mayıs etkinliğine CHP'li başkanın saygısızlığı damga vurdu.

Çeşme Belediye Başkanı Muammer Oran, ilçe meydanında ilerleyen kendi bando takımını gençlerden oluşan bando takımının önüne geçirmek istedi.

Gençler neye uğradığını şaşırdı!

CHP'li Oran'a tepki gösteren bir vatandaş, "Ayıp değil mi? Bu gençlik bayramı." dedi. Oran, vatandaşın tepkisinden sonra zabıtalara, "Alın bunu buradan." talimatı verdi.

Tartışmanın ortasında kalan gençler neye uğradığını şaşırıp tedirgin olurken, çevredeki vatandaşlar da CHP'li başkana tepki gösterdi. Yaşanan kısa süreli arbededen sonra etkinlik kaldığı yerden devam etti.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Abdullah

ne bekliyorsunuz CHP.den kendine yakışanı yapmış

Daha bugünler chpkakanın iyi günleri

Su yok, elektrik yok, çok şeritli yol yok, metro ya ne gerek var, köprüleri hiç gerek yok, havalimanlarına hiçte gerek yok. Onlar hergün beton dikmeyle ve başörtüsüyle meşguldiler .Gençlerimiz onların bulunduğu belediyelere gitsinler ve görsünler nasıl vatandaşa ve milletine ne kadar hayırsız işler yaptığını. Yada babalarına ve demelerine sorsunlar, chp dönemi nasıldı diye.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23