CHP'den Arda Turan'a "gece hayatı" çağrısı

CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, Arda Turan'ın son günlerdeki skandallarla gündeme gelmesiyle ilgili, "Sporcu ahlaklı olandır. Gece hayatından vazgeçecek. Kendisini futboluyla ve sporcu kimliğiyle sevdirecek." dedi.

14 Ekim 2018 Pazar 09:42
CHP'den Arda Turan'a "gece hayatı" çağrısı

CHP Eğitim Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, Başakşehirspor'da forma giyen milli futbolcu Arda Turan ve şarkıcı Berkay Şahin'in bardaki kavgası ve sonrasında yaşananlarla ilgili açıklamalarda bulundu.

“Gece hayatından vazgeçecek”

Kaya, "Sporcu ahlaklı olandır. Gece hayatından vazgeçecek. Kendisini futboluyla ve sporcu kimliğiyle sevdirecek. Eğer karanlık dehlizlerde bir hayat sürmeye devam ediyorsa bir müddet sonra genç ve yetenekli kuşaklarımızı kaybetmeye başlıyoruz. Türkiye'de futbol, halkı uyutma aracı olarak kullanılmaya başladı, tıpkı Brezilya'da olduğu gibi. Gençlerimiz buna teslim olmamalı.

“Attığı goller ve yaptığı ortalarla haber olsun”

Arda'ya öğüdüm şudur. Kendi yaşamını futbol yaşamıyla birleştirsin. Medyada haber olmak istiyorsa attığı goller ve yaptığı ortalarla haber olsun" dedi.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 14 Ekim 2018 Pazar 09:42

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    24 Mart 2019