• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
 • VAV TV CANLI YAYIN

CANLI YAYIN! Türk medyasında ilk kez! Pensilvanya’da teröristbaşı neler konuşuyor?

Uluslararası Kafkas Vakfı Başkanı ve araştırmacı yazar Hayati Küçük, Mehmet Özmen’in hazırlayıp sunduğu ‘Ülke Gündemi’ programında dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Teröristbaşı Gülen’in Pensilvanya’da çok özel bir toplantıda yaptığı konuşmayı canlı yayında deşifre eden Küçük, “Pensilvanya’daki özel toplantıda konuşulanlar bize ulaştı. Teröristbaşı Gülen özel bir görüşmede ‘Bizden sonra hizmeti yeniden şahlandıracak isim cezaevinde’ diyor. Cezaevlerindeki FETÖ’cülere sesleniyorum; bu şarlatanın hayallerine artık sakın kanmayın.” dedi.

Yeniakit Publisher
2021-04-21 22:00:00 - 2021-04-22 01:02:04
CANLI YAYIN! Türk medyasında ilk kez! Pensilvanya’da teröristbaşı neler konuşuyor?

MUHAMMED SEYİTOĞLU / ANKARA

FETÖ elebaşı Fetullah Gülen’nin Pensilvanya’daki malikanesinde örgüt militanlarına yepyeni mesaj veriyor. Peki, Pensilvanya’da yapılan konuşmaların ayrıntılarında neler var?  yeniakit.com.tr ‘Ülke Gündemi’nde konuşuldu. 

“Pensilvanya’daki özel toplantıda konuşulanlar bize ulaştı”

Cezaevlerinde yatan ve ceza alan FETÖ’cülere yönelik Pensilvanya merkezli olarak yoğun bir baskının olduğuna dikkat çeken Uluslararası Kafkas Vakfı Başkanı ve araştırmacı yazar Hayati Küçük, “Tam da böyle bir sürecin yaşandığı dönemde Pensilvanya’dan bize çok önemli bir bilgi geldi. ‘Teröristbaşı Gülen’den sonra yerine kim gelecek?’ sorusu merak ediliyor ve bu konuda teröristbaşı bizzat dikkat çeken bir konuşma yapıyor Pensilvanya’daki özel bir toplantıda. O özel toplantıda söylediği söz ise bize kaynaklarımız aracılığıyla ulaştı.” şeklinde konuştu.   

“Teröristbaşı Gülen özel bir görüşmede ‘Bizden sonra hizmeti yeniden şahlandıracak isim cezaevinde’ diyor”

Hayati Küçük, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Teröristbaşı Gülen, Pensilvanya’da yaptığı çok özel bir görüşmede ‘Bizden sonra hizmeti yeniden diriltecek, bu bayrağı şahlandıracak isim, cezaevinde tutuklu olan bir kardeşiniz olacak’ diyor. Terörisbaşının söylediği cezaevindeki kişi Hidayet Karaca değil. O toplantıda ‘Hidayet Karaca’yı mı kastediyorsunuz?’ diye söyleniliyor, ‘hayır’ deniliyor. FETÖ içindeki önemli isimler teröristbaşı Gülen’in cezaevinde işaret ettiği kişiyi merak ediyor.”  

Teröristbaşı Gülen’in kritik mesajı ne anlama geliyor?

Teröristbaşı Gülen’in bu açıklamasını değerlendiren Uluslararası Kafkas Vakfı Başkanı Hayati Küçük, şunları söyledi:

“Fetullahçı Terör Örgütü’nün bayrağını taşıyacak kişi Gülen’in özel açıklamasına göre cezaevinden çıkacakmış. Teröristbaşı Gülen’in Pensilvanya’da nefes aldığını duyabiliyoruz. Gülen’in etrafında ‘vekaleti kendisinden sonra acaba bana mı verecek?’ diye bekleyenler vardı ve bunların hepsini bu açıklamasıyla ters köşe yapmış oldu. Teröristbaşı, örgüt içindeki kavgaya yönelik bir mesaj vermek amacıyla böyle bir açıklama yapmış olabilir. Cezaevinde bulunanlara yönelik bir motivasyon amaçlı bir mesaj da olabilir, belki de gerçekten cezaevinde bulunan birisine örgütün bayrağını bırakacaktır. Devletimiz bu konuda mutlaka gerekli inceleme, araştırma ve gereğini yapacaktır.”    

“Şarlatanın hayallerine artık aldanmayın ve devletimize bildiklerinizi anlatın”

Cezaevlerinde tutuklu olarak bulunan FETÖ militanlarına da seslenen Hayati Küçük, şöyle konuştu:

“Teröristbaşı Gülen’in Pensilvanya’dan vermiş olduğu mesajlara, hayallere sakın aldanmayın. Terör örgütüne yönelik ne biliyorsanız devletimizin ilgili birimlerine aktarın ve örgütten tamamen kopun. Hayallerle sizi kandıran bir şarlatanın arkasından gitmeyi artık bırakın.” 

“CHP bir FETÖ aklıyla idare ediliyor”

Hayati Küçük, “Türkiye’de bugün dahi FETÖ tarafından siyasi partiler var. CHP bir FETÖ aklıyla idare ediliyor. Bir Fuat Avni, CHP’nin içinde vardır ve amirallerin yazdığı bildiride ise ciddi bir emeği vardır. FETÖ, Deniz Baykal’ı nasıl bir kaset kumpasıyla o koltuktan indirdi ise, o koltuğu şuan tutan, işleten kişilerin FETÖ tarafından yönetildiği zaten aşikar bir şekilde ortadadır. Biden’ın muhalefetin önünü bir şekilde açması gerekiyor ve bu yaşananları Amerika’dan bağımsız olarak düşünmemiz mümkün değildir.” dedi.    

“Erdoğan’ın liderliğindeki FETÖ ile mücadele ölümüne devam etmelidir”

Türkiye’nin FETÖ ile mücadelesinde kararlı bir şekilde devam etmesi gerektiğine dikkat çeken Uluslararası Kafkas Vakfı Başkanı Hayati Küçük, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde başlayan ve devam eden FETÖ ile mücadelesine bizler canımızı ortaya koyduk, kalbimizi ortaya koyduk. Bu mücadele Allah’ın izniyle ölümüne devam edecektir ve etmelidir de….”

Canlı Yayını İzlemek İçin:

https://www.youtube.com/watch?v=G2Iul1tWgrc

">

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Recep Gül

Fetönün haberlerini paylasan da fetöcüdür vatan hayinidir
 • Yanıtla

Asker

Ölmemiş hortlak
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23