Can Ataklı: Beni ya Kılıçdaroğlu yada Baykal kovdurdu!

Can Ataklı'nın Halk TV'den kovulmasının ardından çok konuşulacak sözler söyledi.

17 Nisan 2018 Salı 01:00
Can Ataklı: Beni ya Kılıçdaroğlu yada Baykal kovdurdu!

YENİAKİT.COM.TR / ÖZEL HABER - Gazeteci Can Ataklı'nın Halk TV'de yayınlanan Yazı İşleri adlı programı yayından kaldırıldı. Can Ataklı, CHP'nin kanalı Halk TV'den kovuldu. Ataklı, Halk TV'den kovulmasının ardında ya Baykal ya da Kılıçdaroğlu'nun olduğunu söyledi.

'HALK TV MÜDÜRÜ YETENEKSİZ!'

Ataklı, Halk TV Müdürü Şaban Sevinç'in kendisini kovamayacağını söyleyerek; 'Şaban Sevinç, Devlet memuru mantığıyla çalışan ve özel bir gazetecilik yeteneği olmayan biri. Baykal’dan izinsiz kimseye işten çıkaramaz.' ifadelerini kullandı.

Can Ataklı'nın Haber3.com'da yayınlanan röportajında, Halk TV Müdürü Şaban Sevinç'den CHP'li milletvekillerinin bile korktuğunu da söyledi.

'BENİ YA KILIÇDAROĞLU YADA BAYKAL KOVDURDU!'

Gazeteci Can Ataklı, kendisini ya Kemal Kılıçdaroğlu yada Eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın kovduğunu söyleyerek; 'Baykal’dan izinsiz, daha doğrusu patrondan izinsiz bu boyutta bir işten çıkartma yapamaz gibi geliyor bana. İki patronu var CHP’nin bunu Kemal Kılıçdaroğlu da söylemiş olabilir. Deniz Baykal da söylemiş olabilir. Yani ikisinden biri. Başka türlüsü olmaz.' dedi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 17 Nisan 2018 Salı 01:00

YORUM YAZ

 • HayrettinHayrettin1 yıl önce
  Senin yazma kabiliyetinin olmadığını fark etmiş olabilirler mi? Ama üzülme, işsiz bırakmayız seni. Bizim atölyede preslerde parça basacak elemana ihtiyacımız var. Asgari ücretle. Seni orada istihdam ederiz.
 • FikriFikri1 yıl önce
  Sen de hala onlara ve zihniyetlerine yalakalık yapmaya devam et.
 • hilalçezikhilalçezik1 yıl önce
  tutarlı bırdeğidiyağcıveçıkarcı
 • İBRAHİMİBRAHİM1 yıl önce
  kimin kovdurduğu önemli değil.Mesele senin gibilerin her yerden kovulması gerekliliği dir.
 • UykucuUykucu1 yıl önce
  Yiyin birbirinizi.
 • MilletMillet1 yıl önce
  Can atakli sende gidersin emin amcanin yanina sözcüde yazarsin üzüldüğün şeye bak
 • Yunus 16 Yunus 16 1 yıl önce
  BU .... DA HABER YAPIYORSUNUZ YA BAŞKA BİR ŞEY DEMİYORUM
 • MuharremmuharremiğluMuharremmuharremiğlu1 yıl önce
  Sende üzülme be gülüm.Sende halk değilde bak tv diye bi kanal kurarsın olur biter
 • OğuzsoyluOğuzsoylu1 yıl önce
  Ne utanmaz yüzsüz birisin ulan sen, hem Şaban Sevinç den chp milletvekilleri bile korkar diyeceksin ve biraz sonra da Şaban beni işten çıkaramaz diyeceksin, senin acaba ne gibi bir özelliğin varki çalışmadığın medya kurumu kalmadı.
 • kalelikaleli1 yıl önce
  e herhalde yani..
 • FasülyegillerdenFasülyegillerden1 yıl önce
  Lan, kovulsan ne olacaaaak, kovulmasan ne; dürzü! Daha önce FetoGaste Bugün de yazmıyor muydun sen zaten?
 • M.E.AM.E.A1 yıl önce
  senin en yakın kankan kimse seni kovduranda odur,en çok kimi destekliyor arka çıkıyorsan kovan odur,hani senin çok çok çok süper zakan,baynın var ya seçimlere katılmıyalım diye akıl veriyordun ya çok süper zekalı olduğun için,bu yolu kimin için açtınsa ondan şüphelenme tahminde etme seni kovduranda odur

Günün Özeti

Günün Karikatürü

25 Nisan 2019