• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Burak Özçivit'ten dikkat çeken 'Cüneyt Arkın' yorumu

Yeni sezona yepyeni kadrosuyla girmeye hazırlanan Kuruluş Osman’ın başrol oyuncusu Burak Özçivit, diziye yeni katılan tecrübeli isimlerle ilgili “Cüneyt baba geldi. Tamer (Yiğit) abi geldi. Sahnemizi çektik onlarla, çok güzeldi. Tecrübelerinden faydalanıyoruz. Bizim için güzel heyecanlar” yorumunda bulundu.

Yeniakit Publisher
2020-09-15 13:20:00 - 2020-09-15 13:24:51
Burak Özçivit'ten dikkat çeken 'Cüneyt Arkın' yorumu

Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı niteliğinde olan Kuruluş Osman yeni sezona yeni kadrosuyla birlikte girecek.

Yapımcılığını Mehmet Bozdağ'ın yaptığı Kuruluş Osman'ın yeni sezon fragmanı izlenme rekorları kırarken seyirciler dizinin kadrosuna yeni giren isimlerin hangi rolde nasıl bir performans göstereceklerini merak ediyor. Yeni sezon fragmanında Osman Bey’in Osmanlı Devleti’nin temellerini atacağını sinyalleri verildi.

Ahmet Yenilmez, Seray Kaya, Emin Gürsoy, Kanbolat Gürkem Aslan, Erkan Avcı ,Bahtiyar Engin ve Umut Karadağ gibi isimlerin yanında Türk sinemasının unutulmaz isimlerinden Cüneyt Arkın ve Tamer Yiğit de dizinin kadrosuna dahil oldu.

Dizinin yeni sezonu için imaj değişikliğine giden Osman Bey karakterini oynayan Burak Özçivit, saçlarını kısaltmış ve sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Özçivit’in yeni imajı büyük beğeni toplamıştı.

“Tecrübelerinden faydalanıyoruz”

Cüneyt Arkın ve Tamer Yiğit gibi Türk sinemasının tecrübeli isimlerinin diziye dahil olması, Burak Özçivit gibi dizide yer alan genç oyuncular için büyük bir şans olduğu yorumları yapıldı.

Burak Özçivit ilk sezondaki ‘Osman Bey’ performansından dolayı bazı eleştirilerin hedefi olmuş tarihi rolü tam yansıtamadığı yorumları yapılmıştı.

İki usta ismin tecrübelerinden faydalanmak için başrol oyuncusu Burak Özçivit de fırsatı iyi değerlendireceğinin sinyalini verdi.

Kuruluş Osman’a gerçekleştirilen yeni tranferleri değerlendiren Burak Özçivit, “Cüneyt baba geldi. Tamer (Yiğit) abi geldi. Sahnemizi çektik onlarla, çok güzeldi. Tecrübelerinden faydalanıyoruz. Bizim için güzel heyecanlar” ifadelerini kullandı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Degerli oyuncuları selamlıyorum

onlar bizim medarı iftiharımız sayın cunyt arkın hangi yaşta olursa olsun karekter oyunculugu degişmemiş. Selam olsun kadroya kolay gelsin.
 • Yanıtla

Osmanlı torunu

Umarım Balgay ölmemiştir. Ondan sonra gelecek bir Moğol komutanı sarmaz. Noyan ve Alıncak'dan sonra en iyi komutandı.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı