Bunlar kadın değil terörist! Ezanı ıslıkla protesto ettiler

İslam düşmanlarının etkili silahı haline gelen 8 Mart Dünya Kadınlar günü, marjinal grupları Taksim'de bir araya getirdi.

09 Mart 2019 Cumartesi 15:03

8 Mart Dünya Kadınlar günü, her yıl kutlanırken İslam düşmanlarının etkili operasyonel silahına dönüşmüş durumda. Dünya Kadınlar gününü bahane eden aile düşmanları, Taksim'de bir araya geldi.

Kadın görünümlü teröristlerin ezan hazımsızlığı

Dün Taksim'de buluşan Batı destekli aile düşmanı feministler, ezanın okunmasıyla birlikte ıslık çalmaya başladı.

O anlar saniye saniye kaydedildi

Ezan sesinin protesto edildiği anlar, amatör kameralar tarafından saniye saniye kaydedildi.

Müslüman ülkede ezanın protesto edilmesi tepkilerine neden olurken duyarlı vatandaşlar, yetkililerin bu konularda daha hassas olması gerektiğini belirtti.

Ahlaksızlıkta çığır açtılar

Ahlaksızlıkta adeta birbirleriyle yarışan kadın görünümlü teröristler, aile kurumuna ve ahlaka duydukları kini açtıkları pankartlarla kustu.

Dün geceden kalan rezil fotoğraflar...

 

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 09 Mart 2019 Cumartesi 15:12

YORUM YAZ

 • leventkleventk3 gün önce
  oradakileren neredeyse tamamı,seküler,materyalist bir anlayışa sahipler, ama olay tam olarak anlaşılmıyor,ezan okunurken,polisehitaben, yolu kapattıkları zannıyla , aç açve yürüyüş hakkımız engellenemez sloganları var, bu durumda amaç ezanı protesto etmek olmayabilir,her durumda doğruyu dile getirmekten çekinmemeliyiz...
 • aliali8 gün önce
  fırat denilen şahıs.Sen körsen bizim de kör olmamız gerekmiyor.ayan beyan ıslık çalarak sesi bastırmaya çalışıyorlar.şeytanın avukatlıgını yapma bize.
 • gkngkn8 gün önce
  ori.piler
 • Mirac TokerMirac Toker9 gün önce
  hain içimizde diye boşa demiyoruz kancık hepsi haysiyetsiz organizmalar
 • Fırat DoğruFırat Doğru9 gün önce
  Evet pankartlar edepsizce. Ama ezanı ıslıkladılar demek kuyruklu yalan... Protesto polise karşı. Ezana karşı değil. Küçülmeyin bu kadar be...
 • halil güngör halil güngör 9 gün önce
  yoktan var eden ALLAH'a hemen TÖVBE etsinler.
 • ahmetahmet9 gün önce
  TERORISTIN YERLI-MILLISI OLMAZ! Bir kez daha kuresel evanjelik-siyonist-hacli destekli "kadin maskeli" islam dusmani saldirgan o. teroristleri milletce dislerimizi ve yumruklarimizi sikarak izledik... 8 mart isci/emekci somurulen kadin haklarinin bunlarin patronlarina karsi baskaldirmasidir...onu bile bilmiyor bu kullanisli aptallar, alet oluyor
 • cevatcevat9 gün önce
  Ezan ıslıklanmasında tesadüfen oradaydım.Protesto ıslıklarına Ezandan önce başladılar.Ezan bunların ıslıklarından sonra başladı, zaten o kalabalıkta duyulmazdı.Ama medyaya servis eden her kimse makaslayıp ezan başlayana kadar olan kısmı kesmiş.
 • AyseAyse9 gün önce
  Bu kadınların hepsi bekarmı içlerinde evli olanlar vardır, bu kadınların nasıl çocuk yetiştirecegini düsünün Allah muhafaza
 • Temel çelikTemel çelik9 gün önce
  Ezan ıslıklanmasında tesadüfen oradaydım.Bunların tamamı hdp ve chp li yaratıklar.Hiç kimse kıvırmasın.Yorumculardan biri akp yi eleştirmiş tam istediği gibi ama konunlarla bunları koruyor gibi... Siz bırakın akp yi sadetliler bunları desdeklemiyor mu?Nasıl müslümansınız.
 • ATAATA10 gün önce
  Azgın feministler, sizin amacınız ne?
 • MkhktkMkhktk10 gün önce
  Bu şekilde aşağıların aşağısına aday oluyorlar .Tövbe etmezlerse kurtuluşları çok zor ...tabiki Allah herşeyin en iyisini bilir.
 • SınırsızSınırsız10 gün önce
  Atasözleri yazacağım dikkatli okuyun1. İt ürür kervan yürür2. Herkese söylenecek bir sözüm vardır lakin ilk önce söze bakarım söz mü diye sonra söyleyene bakarım insan mı diye3. Köpeklerin havlaması kurtları korkutmaz4. Dereye tükürmekle dere kirlenmez5. Körler sağırlar birbirlerini ağırlar6. Eceli gelen köpek cami duvarına işer
 • pınar demirpınar demir10 gün önce
  izinsiz denir yasak denir ahlaka aykırı denir ama bu hareketlere izin verilmez....ezan okunurken ıslık çalanlar halaya duranlar slogan atanlar alkışlayanlar bastırmak isteyenler pankartlarıyla çirkinlik yapanlar stk kadın kuruluşu soros desteğiyle şerefsizlik haysiyetsizlik soysuzluk terbiyesizlik yapanlar yaptığıyla kalsınmı onlar kormuyorda biz milletçemi korkucaz onlardan ...polis izlemek zorunda kalmış...bunları yok lgbt yürüyüşü yok feminist yürüyüşü vs..diye çekmek izlemek zorundamıyız...yeter artık....yetkililer göreve....
 • AliAli10 gün önce
  Sorun eğer bunların çoğu chp bazıları hdp li değilse ben hiç birley bilmiyorum bunlar kafir demek az gelir almanyada hollandada ezan okunurken böyle yapmazlar o yüzden kafir demek bile az gelir bunlara
 • Ahmet TanerAhmet Taner10 gün önce
  AKP bu fotoğraftan aşırı mutlu olmuştur. Özlediği ve uğruna mücadele ettiği tablo işte bu. Hem Müslümanlık takiyesi yapıyor, hemdebunlara yol veriyor. Yasalarlada bunu koruyup himaye ediyor.
 • hasanhasan10 gün önce
  ezanı protesto etmek demi terörist eylem o zaman dansss
 • ŞenerŞener10 gün önce
  Allah c.c. insanı şaşırtmasın. Bunlar koyun diye dalga geçerler, koyun bunlardan akıllıdır. Abd de yanarak ölen kadın işçiler için değil bu protesto. Ezana, dine. Zavallı kuklalar!
 • NihalNihal10 gün önce
  Kim bu yaratıklar ? Kadınların yüz karası maalesef parazit bunlar üretmezler çalışmazlar onurlarıyoktur sermayelerini herkes bilir.Kıt zekalılar Allah der ya Hayvandanda aşağıdırlar.Tek kullanımlık çöplükler kullan ve at !
 • ayşe gülayşe gül10 gün önce
  bunlar ne kadar iğrenç pankartlar. böğğğh. evet tam s..
 • ........10 gün önce
  ip-chdpkk-lgtp(edofil)-sp-fetö yumagi. escinsellik = pedofili. cocuk tecavüzcülerinin tamami escinsel cinsi sapiklar. escinseleri istek üzerine degil emir üzere hadim etmek lazim. yine de uslu durmayani tasliyarak gebertmek lazim.
 • Mehmet semisMehmet semis10 gün önce
  Ne diyeyim sarhoşturlar bunlar
 • ÇerkesÇerkes10 gün önce
  Allah belanizi verecek inşallah .Namus şeref ahlak yoksunlari
 • FeritFerit10 gün önce
  Ülkemizde kadın hakları ve özgürlük nimetinden yararlanan bazı kadın örgütleri fırsat buldukça her ortamda terbiyesizliyin danıskasını yapmaktadırlar bunlarda ne haya ne abur olmadığı gibi kanunların korumasından faydalanıyorlar. O kanunlar olmasa böyle terbiyesizliye cesaret edemezler.
 • ArnavutArnavut10 gün önce
  Ezanı hazmedemeyen defolup gitsin.Ezanıma saygısızlık edeni Allah kahretsin.Amin
 • FerhatFerhat10 gün önce
  Malesef siyonistlerin örgütledigi kadin haklari ve cinsiyetler arasi esitlik adi altindaki örgütlenen stk larin hepsi milli ve manevi degerlerimize savas acan kuruluslar. Bunlar Soros gibi siyonistlerin fonlarin beslenen ve toplumun aile yapisini ve ahlakini cökertmek isteyen yapilanmalar. Bu cesareti ve yasal haklarida malesef bunlara akp AB reformlarni ve istanbul sözlesmesini ile sagladi. Ülkemizde evlilik müessesesini dinamitliyerek kadinlar üzerinden hakimiyet olusturmaya cisiyir bu iblisin veletleri. Malesef artik teseddürlü bacilarimiz dahi yesil feminist olmaya basladilar.
 • Hmz Hmz 10 gün önce
  Pankartlardan belli batı kuklaları olduğu. Pankartlarda hiç "emekçi kadın" diye birşey yok. Resmen toplumu germek için Kadınlar günü üzerinden operasyon çekiyorlar ve ayrıca Emekçi kadınlar günü de kötüye çekmek için uğraşıyorlar.
 • Zülfikar Zülfikar 10 gün önce
  Bu zamanda zındıka dalaleti, İslâmiyete karşı muharebesinde, nefs-i emmarenin plânıyla, Şeytan kumandasına verilen fırkalardan en dehşetlisi; yarım çıplak hanımlardır ki, açık bacağıyla dehşetli bıçaklarla ehl-i imana taarruz edip saldırıyorlar. Nikâh yolunu kapamağa, fuhuşhane yolunu genişlettirmeğe çalışarak; çokların nefislerini birden esir edip, kalb ve ruhlarını kebair ile yaralıyorlar. Belki o kalblerden bir kısmını öldürüyorlar.RN-Gençlik Rehberi/24
 • s.kalenders.kalender10 gün önce
  bunlara insan demeye dilim varmıyor.yaşadıklar toplumave onun kutsal değerlerine oldukça saygısız kendilerini yoktan var eden Allahı inkar eden, biraraya toplanarak birbirlerinden alçakça aptalca cesaret alarak ezana saldırıp sesini kesmeye çalışanlara yazıklar olsun .Allah sizin gibileri bizlerden tüm inananlardan dünya ve ahirette uzak etsin inşallah .bunlara şunu söylemek isterim ezandan rahatsız olanlar def olup ezansız yerlere gidip layık oldukları hayatı bulsunlar.
 • PisliklerPislikler10 gün önce
  Bunlar zaten Türk ve müslüman değil. Şaşırmayın. Kendilerine sorun, kabul etmezler.Ülkemizin %99 u müslüman deyip yalan atanın taaa....
 • İsmail Şerbetciİsmail Şerbetci10 gün önce
  bunların hepsi kafir hepsi soysuz nesli bozuk
 • kartalbeykartalbey10 gün önce
  İşte bu yüzden bilmediğim tanımadığın insanın cenazesine katılmam, namazını da asla kılmam.
 • Osmanlı kadını Osmanlı kadını 10 gün önce
  Yorum yazamayacağım, zira terbiyem müsade etmiyor!!! Ellerinde tuttukları pankartlar yeterli sanırım!
 • NurNur10 gün önce
  Bunlar beynelminel olmuş kendilerini deklare etmiş sürekli zina ettiklerini itiraf eden sürtük olduğunu itiraf eden parasız kaldığı zaman kumbara dediği yerini ücretli kullanıma açan bu şeytanın ta kendisi olan bu kadınlara ezana saygı bekliyemeyiz bunlar islamın yanından geçemeyecek kadar ahlaksız şerefsizler Allah kahru perişan etsin utanç verici Allah bunlarla kaşılaştımasın şerrinden korusun söyleycek kelime yok tc yakışmayan bu ülkede olmaması gereken kareler sözün bittiği yer bunların türk olduğuna inanamıyorum yazıklar olsun kadınların yüz karası!!!!!
 • ŞABAN ŞABAN 10 gün önce
  BUNLARIN CENAZESİNİ KILDIRAN İMAMAARKASINDANHAYIR DUA EDENE .MEVLÜT VS OKUYANA . ..... OKUTTURAna...İZİN VERENE ..... DÜNYA AHİRET HAKKIMIHARAM EDİYORUM..VE O ISLIK ÇALANLARLA BERABER .CEHENNEMİN DİBİNE ......
 • koyulhisarlımuratkoyulhisarlımurat10 gün önce
  ne teröristi bunlar islam düşmanı yaratıklar dinsiz zorbalar bizim salaklarda bunların kadın hakkı aradığını sanar durur
 • şskşsk10 gün önce
  ergenekoncu chpci bloompuşt haberpuşt atv dizisi fox tv dizisi izleyenlerin sonu budur. yerli dizilerde en çok öpüşme ve cinsel ilişki sahnesi yandaş atv'de.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

20 Mart 2019