• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

"Bu bilgi bana başka kaynaktan geldi" diyen Dilipak'tan gündemi sarsan açıklama: Kovid-19 mikrop değil ajan! İkinci şoku aşıda yaşayacağız

Yeni Akit Gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak, koronavirüs salgınına ilişkin olarak,"Bir korku pandemisiyle karşı karşıyayız. Kovid-19 geniyle oynanmış bir ajan, mikrop da değil. 3 yıldır 7 ayrı makalem var bu konuda. Çin ya da Hindistan'da başlayacak bir biyolojik savaşın mikrobunun hikayesini anlatıyorum. Bu bilgi de bana başka bir kaynaktan geldi" dedi.

Yeniakit Publisher
2020-05-08 18:51:00 -
"Bu bilgi bana başka kaynaktan geldi" diyen Dilipak'tan gündemi sarsan açıklama: Kovid-19 mikrop değil ajan! İkinci şoku aşıda yaşayacağız

Koronavirüs salgınının kaynağı henüz tam olarak belirlenemezken Gazeteci Yazar Abdurrahman Dilipak'tan çok konuşulacak açıklamalar geldi.

"Çok tehlikeli bir şeyler hazırlıyorlar"

Dilipak koronavirüse ilişkin olarak,"Bir korku pandemisiyle karşı karşıyayız. Kovid-19 geniyle oynanmış bir ajan, mikrop da değil. 3 yıldır 7 ayrı makalem var bu konuda. Çin ya da Hindistan'da başlayacak bir biyolojik savaşın mikrobunun hikayesini anlatıyorum. Bu bilgi de bana başka bir kaynaktan geldi. Bizimkiler çok tehlikeli bir şeyler hazırlıyorlar hocam." dedi.

"Bu bir biyolojik savaş"

Sözlerini sürdüren Dilipak,"Bu biyolojik savaş, bir korku pandemisi üretilecek" şeklinde... Onun arkasından gelecek ikinci şok ise aşı bahanesiyle kısırlaştırma..." diye konuştu.

"Planan bir salgın"

Dilipak son olarak şunları söyledi:

"Bill Gates, Elon Musk ve Huawei bu senaryonun büyük aktörleri. Ben salgın yok demiyorum, planlanan bir salgın. Yeni bir dünya kuruluyor, yeni bir katliama hazırlanıyorlar."

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Tr.

Valla öyle yada böyle adamlar 470 milyona inecek ve biz kontrol edecegiz diyorlar.Dünya harekete geçerek bu yahudi azgınları yok etmelidir.Yoksa biz yok olacağız.
 • Yanıtla

Gören Göz

Bu fikrinizi destekliyecek bir bilgimi sünmak istiyorum. Bir kere bu virüsün yarasa veya başka hayvanlardan insanlara geçtiği fikri tamamen yanlış. Bu virüsün başlangıç tarihi itibari ile çinlilerin yarasa etlerini yemeden kaynaklandığını söyliyenler buna cevap versinler, bügünkü yarasa yeme olayı yeni bir şey değilki. Çinliler bügünden geriye giderek yıllardır yarasa yiyorlar, niye 2 yıl önce veya 5 yıl 10 yıl önce çıkmadı, geçen yıl yenilen yarasadan virüs çıktı, önceki yıllarda yenilen yarasadan niye çıkmadı.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı