Beyaz Saray duyurdu! Trump ile Erdoğan...

Beyaz Saray, ABD Başkanı Donald Trump'ın Japonya'daki G-20 Zirvesi'nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşeceğini açıkladı. Trump'ın zirvede görüşeceği liderler arasında Erdoğan dışında Rusya lideri Vladimir Putin ve Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed Bin Selman da olacak.

25 Haziran 2019 Salı 06:32
Beyaz Saray duyurdu! Trump ile Erdoğan...

Beyaz Saray, ABD Başkanı Donald Trump'ın Japonya'da düzenlenecek G-20 zirvesinde bire bir resmi görüşme yapacağı liderleri açıkladı. Beyaz Saray, Trump'ın zirvede Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile de bire bir görüşme gerçekleştireceğini duyurdu.

Japonya’nın Osaka kentinde 28-29 Haziran’daki G-20 zirvesine 19 ülkenin devlet ve hükümet başkanları katılacak. ABD Başkanı Trump'ın zirvede görüşeceği liderler arasında Erdoğan dışında Rusya lideri Vladimir Putin ve Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed Bin Selman da olacak. Görüşmelerin gün ve saatlerine dair bir açıklama ise henüz yapılmadı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 25 Haziran 2019 Salı 06:32

YORUM YAZ

 • zalim analizcizalim analizci26 gün önce
  DOGURMUŞ OLANA TAYYİBİ DÜNYANIN DERS KİTAPLARINDA YÜZLERCE SENE EMPERYALİSTLERE KAFA TUTUP 15 YILDA ÜLKESİNİ DÜNYANIN EN GELİŞMİŞ ÜLKESİ YAPTI DİYE YAZACAK
 • ferhatferhat26 gün önce
  "doğancan" bu ne biçim memuriyetse artık. bunca yaşananlar nedir o zaman?
 • YERLİTÜRKYERLİTÜRK26 gün önce
  DOĞANCAN DENİLEN APTAL MAHLUK EĞER ERDOĞAN ABD MEMURU OLSAYDI SURİYE NİN PYD İLE YAPMAK İSTEDİĞİNİ ŞİMDİYE ÇOKTAN YAPARDI AMA ERDOĞANIN FIRAT KALKANI VE ZEYTİN DALI OPERASYONU İLE SURİYE,TÜRKİYE SINIRDAKİ BİRLEŞTİRİLEN HATTI YARARAK ABD NİN AMACINI ENGELLEDİ VE ENGELLEMEYEDE DEVAM EDİYOR SENİN GİBİ CAHİL MALLARDA HAĞLA NEYİN PEŞİNDESİNİZ...
 • ademadem26 gün önce
  dağancana cevap; tayyibe abd nin memurudur demek için tam bir salak olmak gerekir.bopun eşbaşkanı olması ise eleştirilecek bir durum değil bilakis takdir edilmelidir.oyuncusu olmadığınız oyunu sadece izlersiniz.bopa eşbaşkan olmak bu oyunda ben de varım bensiz oyun kuramazsınız demektir ama sende onu anlayacak beyin yok.halk mı erdoğana unutamadığı dersler veriyor yoksa halk mı unutamayacağı dersler alıyor bunu zaman gösterecek.bir kaç büyükşehir belediye başkanlığını kaybetse de hâlâ ülkemizi yöneten reisimizdir.kısacık yorumundan fetöcü olduğun sırtarıp kalıyor. de get ötede oyna pis fetöcü.
 • doğancandoğancan26 gün önce
  Tayyip Erdoğan ABD memurudur. Büyük ortadoğu projesinin eş başkanıdır. Tayyipin ipini ABD yakında çekecek. Halk Tayyibe unutamadığı dersler veriyor. Başarısız oldu ve tarih onu nasıl yazacak göreceğiz

Günün Özeti

Günün Karikatürü

21 Temmuz 2019