Bakan'dan Ahmet Davutoğlu'na Konya göndermesi

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, yeni parti hazırlığında olan Ahmet Davutoğlu'na "Konya ile liderimiz arasına kimse giremeyecektir" sözleriyle göndermede bulundu.

13 Ağustos 2019 Salı 11:14
Bakan'dan Ahmet Davutoğlu'na Konya göndermesi

Memleketi Konya'da bayramlaşma programına katılan Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'na göndermede bulundu.

Bayramlaşma programında konuşan Murat Kurum, isim vermeden Ahmet Davutoğlu'na kastederek, “Hiçbir zaman Konya ile AK Parti’nin arasına kimse girememiştir. Konya ile liderimiz, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın arasına kimse girememiştir, giremeyecektir.” dedi.

"Kimse Konya ile liderimiz arasına giremez"

Bakan Kurum, bayramdan sonra AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Konya'yı ziyaret edeceğini belirtti.

Kurum, “İki gün sonra AK Partimizin 18. yıl dönümü. İnşallah bu teşkilatla, bu kardeşlerimizle, biz yeni 18 yılların kapısını hep birlikte aralayacağız. Konya'mız gönüllerin şehridir. AK Parti gönüllerin partisidir ve 17 yıldır liderimizin arkasında dimdik durmuş bir partidir. Hiçbir zaman Konya ile AK Parti’nin arasına kimse girememiştir. Konya ile liderimiz, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın arasına kimse girememiştir, giremeyecektir.” şeklinde konuştu.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 13 Ağustos 2019 Salı 11:14

YORUM YAZ

 • Ayaz Ayaz 11 gün önce
  Hayırlısı olsun inşallah. Zaman ne gösterecek.
 • Hüseyin Hüseyin 12 gün önce
  Doğrudur başbakanlığı konyalı birinin elinden aldı izmirli birine verdi konyalilarda tık yok hatta akp ye daha fazla oy cikti
 • MHL'lilerin Etekleri tutuşmuş!MHL'lilerin Etekleri tutuşmuş!12 gün önce
  Karamanlı MHL'lilerin, Davutoğlu korkusu eteklerini tutuşturmuş. MHP ve İp'i, Davuyoğlu korkusu sarmış. MHP'liler, AKP'ye yapıştı kaldı. Şimdi korkudan ne yapacaklarınışaşırdılar. Hucüm Davutoğlu'na.
 • Karamanlı Karamanlı 12 gün önce
  "Birileri parti kuruyormuş, onu yapıyormuş, hiç kafanıza takmayın.“ iyiki takmıyorlar. Bakanlar, yüksek istişare kurulu ( boş makam verilip başka partiye gitmesinler, parti kuranları da engelleme çalışmaları yapsınlar maaşlarında almıyoruz hayır olarak dağıtıyoruz deyip, yörük sırtından kurban kesenler kurulu) hergün Davutoğlu Babacan konusunu işliyor. Ülkenin Beka meselesi bitti, şimdi parti bekası başladı.
 • Osman K.Osman K.12 gün önce
  Maşallah Bakan Beye. Senin gibi tatlı diili insanlı çok sever Reis...
 • GeliyoruzGeliyoruz12 gün önce
  Gümbür gümbür geliyoruz. Çok yakında. Hanya yı Konya yı göreceksiniz.
 • Ümmetin yolu.Ümmetin yolu.12 gün önce
  Ümmet bundan sonra yoluna Davutoğlu, Yeniden Refah ve Saadet'le devam edecek. Diğerlerini gönlünden sildi.
 • ZeynelZeynel12 gün önce
  Kendi partisine ihanet eden memleketinede ihanet eder.adam yerine koyupta bu adamı ağzınıza bile almayınız
 • hsnhsn12 gün önce
  sayın bakan ve diğer ak partililer sizin göreviniz davıdoğlunun reklamını mı yapmak yeter bedava reklamcılık yapmayın lütfen adam yerine koyup reklamını yaptığınız reklam ürünleri şimdi ankara va,istanbulda belediye başkanı. lütfen kendinize gelin ve adamın ve adamların adlarını imaile dahi olsa,ağzınıza,almayın lütfen
 • CorumluCorumlu12 gün önce
  Konya yeniden refahın ve erbakanın kalesidir kimse yellenmesin.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

26 Ağustos 2019