• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Bakan Tunç'tan kendisiyle ilgili çıkan haberlere tepki

Yeniakit Publisher
2023-12-11 02:41:00 -
Bakan Tunç'tan kendisiyle ilgili çıkan haberlere tepki

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Somali Cumhurbaşkanı’nın oğlunun Estanbul'da karıştığı ve motokuryenin hayatını kaybettiği kaza ile ilgili yöneltilen soruya verdiği cevabın bazı basın yayın organlarınca çarpıtıldığını açıkladı.

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, sosyal medya üzerinden kendisiyle ilgili çıkan haberler hakkında paylaşım yaptı. Geçen günlerde İstanbul’da motokuryenin hayatını kaybettiği trafik kazasına karışan Somali Cumhurbaşkanının oğlu ile ilgili kendisine yöneltilen bir soru üzerine çıkan haberlere ilişkin açıklama yapan Bakan Tunç, "Bu tam anlamıyla bir dezenformasyondur. Bir gün önce Fox muhabirinin Ankara’daki aynı konudaki sorusuna ‘Sıfatı ne olursa olsun kanun önünde herkes eşittir, olayı tüm yönleri ile soruşturacağız’ şeklindeki cevabımızı bildikleri halde; bu kez İstanbul’da Filistin ile ilgili bir programda kalabalığın arasından uzattığı mikrofonla ne dediğini duyamadığım yine Fox Tv muhabirine ‘Şu anda Filistin ile ilgili programdayız’ şeklindeki cevabımın çarpıtılarak yayılmak istenmesi tam bir dezenformasyon olup iyi niyetli bir tutum olmadığı açıktır. Vefat eden motorkurye kardeşimizin hak ve hukukunu korumak için, sorumlular hakkında gerekli soruşturmayı titizlikle takip edeceğimizi tekrar hatırlatmak isterim” dedi.

Kaynak: DHA

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Bal

Fox = Coca Cola...

Boşnak

Fox TV mi Yahudi kanalı,Fox Filistin'e müslümanlara nefret duyan kanal Gazze ile ilgili nerdeyse hiç yayın yapmayan yahudi siyonist İsrail uşağı bu memleketle alakası olmayan seküler bir kanal.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23