Bakan Kurum’dan Davutoğlu’na çarpıcı gönderme!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum memleketi Konya’da katıldığı bayramlaşma programında açıklamalarda bulunarak, ''Konya ile liderimiz, genel başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın arasına kimse girememiştir, giremeyecektir” ifadelerini kullandı.

12 Ağustos 2019 Pazartesi 17:32
Bakan Kurum’dan Davutoğlu’na çarpıcı gönderme!

AK Parti’nin Konya’da düzenlediği bayramlaşma programında konuşan Bakan Murat Kurum, “Konya’mız gönüllerin şehridir. AK Parti gönüllerin partisidir ve 17 yıldır liderimizin arkasında dimdik durmuş bir partidir. Hiçbir zaman Konya ile AK Parti’nin arasına kimse girememiştir” diye konuştu.

Bakan Kurum, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bayramdan sonra Konya'yı ziyaret edeceğini belirtti.

Bedelini öderler tartışması

Yeni parti hazırlıkları içerisinde olan, AK Parti’nin kurucu kadrosundan eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, birkaç gün önce memleketi Konya’da yaptığı konuşmada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yeni parti kurma girişimlerine yönelik "bedelini öderler"  açıklamasına atıfta bulunarak, "Allah boynumuzu, bize 'bedel ödeyecekler' diyenlerin önünde eğdirmesin" demişti.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 12 Ağustos 2019 Pazartesi 17:32

YORUM YAZ

 • GottikGottik12 gün önce
  Metin, Ayşe Mut aynı kişi :)
 • GonyalıGonyalı13 gün önce
  Nerde AKP yeo eski destekler ????
 • FaniFani13 gün önce
  Bırakın ona buna sataşmayı işinize bakın Davutoğlu sizin iyiliğiniz adına konuşuyor yoksa bedel tehdittir kimse kimseye bedel ödetmeye hakkı yoktur bu hakkı nereden alıyorsun biraz düşünmeli Ak parti
 • ayşe mutayşe mut13 gün önce
  Suriye sorununu içinden çıkılmaz hale getiren geri kabul anlaşmasını yüzüne gözüne bulaştıranve az bir parayla AB ile anlaşan PAKRUDİNİ DAVİD Mİ AÇACAK??????????
 • SerhatSerhat13 gün önce
  Poşeti bakam senin yüzünden akp.. belediyeleri kaybetti poşet çi bakan sen o koltukta oturdukça ve oyada oldukça....eyt lilere gülen vekiller bakan lar. Gitmedikçe akp ye oy yok.... benim oyumla birdaha o koltuğa sizler oturamayacaksınız hepinizi tanıyoruz
 • Metin Metin 13 gün önce
  Bu kişi ptt ile kargo bile gönderemez

Günün Özeti

Günün Karikatürü

26 Ağustos 2019