Seçim 2019 Sayfası

Bafra’da “Turizm Haftası” etkinliği

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Bafra Şevket Aşçı Turizm Fakültesi ve Turizm Meslek Yüksekokulu iş birliği ile “Turizm Haftası” etkinliği düzenlendi.

17 Nisan 2019 Çarşamba 16:39
Bafra’da “Turizm Haftası” etkinliği

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Bafra Şevket Aşçı Turizm Fakültesi ve Turizm Meslek Yüksekokulu iş birliği ile “Turizm Haftası” etkinliği düzenlendi.


Bafra Şevket Aşçı Turizm Fakültesi’nde düzenlenen etkinlikte konuşan Dekan V. Prof. Dr. Ali Uzun, “Bugün Samsun’un turizmi, ebru sanatı ve ebru sergisiyle devam edecek olan programımız ümit ederim Samsunumuza ve Baframıza hayırlı olur. Turizm en kısa yoldan iş imkanı sağlayan, bacasız sanayi olarak bildiğimiz bir sektördür. Bu sektörde önemli yerlere gelecek ve hem Samsun’un hem Bafra’nın turizm elcisi olarak sadece Türkiye değil dünya çapında başarılar elde edeceklerdir" dedi.


Öğretim görevlisi Yaşar Gültekin tarafından yapılan “Samsun’un Turizm potansiyeli” konulu sunumun ardından Doç. Dr. Eyüp Nefes, ebru sanatı ile ilgili bilgilendirme yaparak görsel olarak da ebru çalışması yaptı. Etkinlik sonunda Dekan V. Prof. Dr. Ali Uzun da ebru sanatındaki ustalığı göstererek lale yaptı. Öğretim görevlileri ve öğrenciler tarafından alkışlanan Dekan Uzun, Doç. Dr. Eyüp Nefes’e katkılarından dolayı teşekkür etti. Program sonunda Doç.Dr. Eyüp Nefes’in ebru sanatı sergisinin açılışı yapıldı.


Etkinliğe öğretim görevlileri, Bafra Turizm Derneği Başkanı Haydar Aksu ve öğrenciler katıldı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 17 Nisan 2019 Çarşamba 16:39

YORUM YAZ

  • ............7 gün önce
    Hayatta görülebilecek en kansız soysuz vatan hainlerisiniz her şeyiniz garabinları yalan üzerine kurulu fakat sizinde mumunuz yatsıya kadardı şimdi bir bir sönüyorsunuz din tüccarı hain akitler

Günün Özeti

Günün Karikatürü

25 Nisan 2019